techbord.com پیش بینی تحلیگران: آیا آیفون 12 می تواند بدون شارژر عرضه شود؟

ما هر روز به ماه سپتامبر نزدیکتر می شویم و آیفون های بعدی را اعلام می کنیم، این بدان معنی است که شایعات و گمانه زنی ها زیاد شده است. یکی از جدیدترین تحلیلگران بانک بریتانیا Barclays آیفون 12 با هدفون EarPods اپل عرضه نمی شود و حتی ممکن است یک آجر قدرت نداشته باشد

همانطور که توسط MacRumors گزارش شده، پیش بینی های این بانک براساس بحث و گفتگو با چندین تأمین کننده اپل است. یادداشت تحقیق این تحلیلگران ادعا می کند که هیچ یک از مدل های آیفون 12 با EarPods در جعبه حمل نمی شوند. این به نظر می رسد کاملا ممکن است تحلیلگر مشهور اپل، مینگ چی کو (Ming-Chi Kuo) در ماه گذشته همان پیش بینی را انجام داد. او معتقد است که این تصمیم به افزایش تقاضا برای AirPods اپل کمک می کند.

اگر اپل گوشواره گوش را رها کند، گوشی های بعدی اولین آیفون هایی هستند که آنها را در جعبه نمی گنجانند. اما با توجه به گزینه های بی سیم قابل انتخاب افراد در حال حاضر شاید اعتقاد داشته باشد که با این تصمیم طرفداران زیادی را آزار نمی دهد.

با این حال، آنچه باعث ناراحتی مردم می شود، این احتمال وجود دارد که اپل آجر قدرت را با هیچ یک از مدل های آیفون 12 شامل نکند، و خریداران را فقط با یک کابل USB-C به Lightning رها می کند. در حالی که این امر می تواند موجب صرفه جویی در هزینه اپل شود، که امیدوارم در قیمت فروش آیفون ها منعکس شود و برای محیط زیست خوب باشد، افراد فاقد شارژر USB-C در خانه خوشحال نخواهند شد که هزینه اضافی بپردازند.

عدم استفاده از آجر قدرت بسیار بعید به نظر می رسد، و ما اخیراً عکسهایی دیدیم که ادعا می کنند آداپتور 20W را در اختیار آیفون 12 قرار می دهند.

در جای دیگر، بارکلیس (Barclays) معتقد است تولید انبوه آیفون 12 چهار تا شش هفته از زمان برنامه عقب مانده است. می نویسد که در حالی که این گوشی ها در ماه سپتامبر معرفی می شوند، برخی از مدل ها تا ماه اکتبر یا نوامبر راه اندازی نمی شوند. همچنین انتظار می رود این دو دستگاه رده بالا دارای سیستم دوربین سه لنز و اسکنر LiDAR باشند.

با کاهش رکود اقتصادی و نزول بازار گوشی های هوشمند، اپل می تواند امسال به دنبال قیمت مناسب تر آیفون های خود باشد. اگر شایعات درست باشند، یک مدل 4G فقط 549 دلار قیمت دارد.

پیش بینی تحلیگران: آیا آیفون 12 می تواند بدون شارژر عرضه شود؟
apple/پیش-بینی-تحلیگران-آیا-آیفون-12-می-تواند-بدون-شارژر-عرضه-شود

آخرین مطالب سایت
techbord.com نهاد ناظر اتحادیه اروپا خواستار تحقیق در مورد مسئله دائمی نرمافزار Joy-Con است
techbord.com لیست کامل گزینه های جایگزین برای همه محصولات Google
techbord.com آخرین زنگ ویدئویی Ring's کوچکترین و مقرون به صرفه ترین در حال حاضر است
techbord.com کارل پی ، بنیانگذار وان پلاس ، استارت آپ فناوری را با نام Nothing راه اندازی می کند
techbord.com فایرفاکس 85 از راه می رسد و Flash را از بین می برد و در برابر ابر کوکی ها محافظت می کند
techbord.com فضاپیمای ناسا حامل نمونه اولیه مواد سیارکی برای سفر به زمین است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.