خبر

 • تک بورد - پس از اینکه اپل نتوانست به س hisال او پاسخ دهد ، برنامه نویس از برنامه کسب و کار کوچک رد صلاحیت می شود

  پس از اینکه اپل نتوانست به س hisال او پاسخ دهد ، برنامه نویس از برنامه کسب و کار کوچک رد صلاحیت می شود
  13 روز قبل

  سخنی به خردمندان: اگر شما یک برنامه نویس هستید که می خواهید وارد برنامه کسب و کار کوچک اپل شوید تا هزینه های فروشگاه App خود را به 15 درصد کاهش دهد ، هیچ یک از برنامه های خود را بین حساب ها منتقل نکنید. یک توسعه دهنده پس از اینکه نتوانست پاسخ واضحی از اپل دریافت کند ، راه خود را به سختی یاد گرفت.

  نوامبر گذشته ، اپل برنامه کسب و کار کوچک خود را در فروشگاه App اعلام کرد. هدف این طرح کمک به توسعه دهندگان کوچکی است که زیر 1 میلیون دلار در سال درآمد کسب و کار خود را دارند. این برنامه با محدودیت هایی که اپل صریح نکرده بود از اول ژانویه راه اندازی شد.

  شان هاردینگ توسعه دهنده ای است که قبلاً یک برنامه دوربین در فروشگاه داشته و در سال 2020 کمتر از 1000 دلار درآمد داشته است ، بنابراین مطمئن بود او واجد شرایط برنامه شد. او یک LLC و یک حساب توسعه دهنده جدید ایجاد کرد و روند درخواست را شروع کرد. با این حال ، هاردینگ مطمئن نبود که آیا باید برنامه موجود خود را به حساب جدید خود منتقل کند ، بنابراین برای توضیحات به پشتیبانی توسعه دهنده اپل مراجعه کرد.

  بنابراین من کاری را انجام دادم که فکر می کردم درست است. من به اپل ایمیل زدم و از آنها توضیح خواستم. اگر انتقال برنامه باعث عدم صلاحیت برای برنامه کسب و کار کوچک شود ، ارزش آن را ندارد. اولین پاسخی که دریافت کردم جواب درست را نداد. بنابراین مجدداً نوشتم.

  - شان هاردینگ (harding) 10 مارس 2021

  دو پاسخ اولی که از طرف پشتیبانی دریافت کرد به سوال وی پاسخ ندادند. هاردینگ با فرستادن یک ایمیل سوم تعجب کرد که چرا پاسخ ساده به این س whetherال که آیا او باید برنامه خود را منتقل کند یا خیر ، سخت است.

  پاسخ سوم به او گفت ، "از آنجا که شما در سیستم ثبت نام نکرده اید برنامه کسب و کار کوچک هنوز ، شما قادر به انتقال برنامه و سپس ثبت نام خود هستید ، "که کاملا نادرست است. ایمیل ادامه داد: "با این وجود ، اگر پیگیری انتقال برنامه را داشته باشید ، نمی توانیم صلاحیت شما برای برنامه را تضمین کنیم" ، که کاملاً درست بود.

  در آن زمان ، هاردینگ هنوز گیج بود در مورد اینکه آیا او باید برنامه خود را منتقل کند یا نه. هاردینگ به جای اینکه برای چهارمین بار تماس بگیرد و احتمالاً پاسخی کاملاً گیج کننده داشته باشد ، جهش کرد و اظهار داشت که آنچه می گوید این است که انتقال باعث سلب صلاحیت وی نمی شود اما اپل تضمین نمی کند که کسی در این برنامه پذیرفته شود.

  هاردینگ انتقال را انجام داد و برنامه را تکمیل کرد ، که به دلیل اینکه وی پس از 1 ژانویه 2021 درخواست را منتقل کرده بود ، کاملاً رد شد. او دو بار به این رای استیناف داد و همان پاسخ را دریافت کرد - چون واگذار نکردن برنامه ، صلاحیت نداشت. مهلت.

  هاردینگ پذیرفت که این اشتباه او بود ، اما آنچه بسیار خشم آور بود این بود که وقتی او درخواست کمک کرد ، به وضوح از مهلت مقرر گذشته بود ، پس چرا این پشتیبانی را به سادگی نگفتید.

  من سعی کردم کارهای خود را به درستی انجام دهم ، با تشکیل یک نهاد تجاری ، خواندن اصطلاحات با دقت بیشتر در حد توانم ، و درخواست توضیح در صورت عدم درک آنها. و با این حال من ، تعریف واقعی "یک تجارت کوچک" هنوز تکذیب شدم.

  - شان هاردینگ (sharding) 10 مارس 2021

  هاردینگ در توییتر خود گفت: "اگر شما هیچ چیز را از این دور نکن ، از اشتباه من بیاموز: اگر می خواهی در آینده در برنامه کسب و کار کوچک شرکت کنی ، هرگز و به هیچ وجه برنامه ای را به هیچ وجه و مسیری منتقل نکن. "

  هنوز یک مورد وجود دارد امید به اینکه هاردینگ هنوز هم می تواند با یک درخواست جذاب دیگر وارد برنامه شود. همکار توسعه دهنده و کارمند سابق اپل ، رایان جونز ، توییت های هاردینگ را مشاهده کرد و گفت که با مخاطبین خود در اپل ارتباط برقرار خواهد کرد زیرا به نظر می رسید مسئله ای است که باید در مرحله تجدید نظر رفع شود.

  " جونز پاسخ داد: انتقال بعد از 1 ژانویه 2021 پایان یافت؟ این موضوع مهم است. به نظر می رسد که این برنامه در پرسش و پاسخ شما به این سو و آن سو شناخته نشده باشد. " "آنها نمی توانند 100٪ آن را بیان کنند ، لبه های بسیار زیاد و بازیگران بد است. با این حال ، درخواست تجدیدنظر باید کار کند. این نقطه درخواست تجدیدنظر است. من به مخاطبین می فرستم."

  به نظر من ، این یکی از مواردی است که اپل باید از آن استفاده کند. هیچ بهانه ای وجود ندارد که چرا پشتیبانی نمی توانست به سادگی بگوید که مهلت انتقال قبلاً منقضی شده است.

  اعتبار تصویر: ymgerman

خبرهای دیگر از اپل