techbord.com ویژگی های برتر جدیدی که Apple iOS 14  به آیفون می آیند

ابزارهای قبلی IOS در آینده به حساب می آمدند، اما با شروع iOS 14 این شرکت دوباره تغییر خواهد داد و آنها را بسیار غنی تر از داده ها و قابل تنظیم خواهد کرد. اکنون اینها می توانند اندازه های مختلفی داشته باشند و به نظر می رسد اپل این قابلیت را از Android گرفته است و به آنها امکان زندگی در صفحه اصلی را می دهد، که در یک Smart Stack قرار گرفته است. این توسط یک دستگاه هوش مصنوعی در دستگاه کنترل می شود که

بسیار پیش بینی شده WWDC 2020 اپل امروز با سرعت کامل شروع به کار کرده است و بدون شک بیشتر مردم علاقه مند خواهند بود درباره جدیدترین نسخه سیستم عامل که آیفون را محبوب ترین دستگاه این شرکت می داند اطلاعات بیشتری کسب کنند. iOS 14 از ویژگی های جدید و پیشرفت های آن به صورت (jam-packed) بسته بندی شده است، بنابراین در اینجا لیستی از نکات برجسته این رویداد آورده شده است.

اکنون یک کتابخانه برنامه در انتهای صفحه اصلی وجود دارد که برنامه های شما را به صورت خودکار مرتب می کند که با یک نگاه سریع آنها را راحت تر پیدا خواهید کرد. همان هوش مصنوعی که بر روی ابزارک ها حاکم می باشد، بر اساس عادات استفاده شما و حس کردن زمینه ای که در آن هستید، بر روی برخی برنامه ها نیز برای دسترسی سریعتر تأکید می کند.

ویژگی های برتر جدیدی که Apple iOS 14  به آیفون می آیند

پنهان نیست که اپل به برنامه های وب پیشرفته علاقه ندارد، اما با iOS 14 راهی جدید برای توسعه دهندگان اضافه کرده است تا بتواند پذیرش کاربر را برای برنامه های خود ترغیب کند. بزرگترین مشکل در گیر کردن کاربران، اصطکاک ناشی از نصب یک برنامه برای امتحان کردن آن است، بنابراین کاربران قادر خواهند بود کلیپ های برنامه را بارگیری کنند تا ویژگی های اساسی یک برنامه را در آیفون خود امتحان کنند بدون اینکه آن را کاملاً بارگیری کنند. بهترین قسمت این است که شما می توانید به کلیپ های برنامه در وب، در پیام ها و نقشه ها یا از طریق کدهای QR و NFC را پیوند دهید.

ویژگی های برتر جدیدی که Apple iOS 14  به آیفون می آیند

iPad مدتی است که قابلیت picture-in-picture را دارد، این امر باعث می شود در حالی که شما مراقب چیزهای دیگر هستید، پخش فیلم یا برقراری تماس FaceTime را در یک پنجره آسان شود. اکنون این ویژگی با iOS 14 در آیفون در حال فرود آمدن است و در ضمن استفاده از یک اپلیکیشن دیگر، و که می توانید پنجره ویدیو را هنگام استفاده از برنامه دیگری حرکت دهید.

حفظ حریم خصوصی یکی دیگر از برجسته ترین آخرین بروزرسانی iOS است،

از آنجا که اپل می خواهد به توسعه دهندگان برنامه فشار وارد کند تا نسبت به داده هایی که از روی سیستم کاربران جمع می کنند، و نحوه استفاده از آن و مواردی که برای ردیابی آگهی یا اهداف دیگر با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته می شود شفاف تر باشد.

ویژگی های برتر جدیدی که Apple iOS 14  به آیفون می آیند

نحوه اجرای آن الهام گرفته از برچسب های مواد غذایی می باشد، زیرا توسعه دهندگان باید این جزئیات را در صفحه برنامه در فروشگاه App نمایش دهند. در صورت ضبط دوربین در حال ضبط باشد، آیفون هایی که در iOS 14 را اجرا می کنند، در نوار وضعیت نمایش داده می شوند، و می توانید برای ورود به سیستم با اپل، دنبال ردیابی مکان دقیق تر و به اعتبار ورود به سیستم ارتقا را انتخاب کنید.

اپل در برابر این ایده که کاربران بتوانند برنامه ایمیل پیش فرض یا مرورگر وب خود را تنظیم کنند، مقاومت کرده است، حتی اگر یکی از بیشترین ویژگی های درخواست شده باشد. با در iOS 14، این کمپانی سرانجام سروصدا پیدا کرده و آن گزینه را ارائه می دهد، اما دقیقا توضیح نداده است که چگونه کار خواهد کرد و چه پیش فرض برنامه را می توان تغییر خواهد داد.

سیری (Siri) توجه مورد نیاز زیادی را به خود جلب کرده است، با این دیدگاه جدید که دیگر تمام صفحه را نمی پوشاند بلکه به عنوان یک پوشش متحرک در پایین صفحه کار می کند. به دلایل حریم خصوصی تمام دیکته صفحه کلید بر روی دستگاه اجرا می شود.

ویژگی های برتر جدیدی که Apple iOS 14  به آیفون می آیند

یک برنامه ترجمه جدید در iOS 14 وجود دارد که از غلط یاب املایی پشتیبانی می کند

و کاملاً آفلاین کار می کند، به کاربران امکان می دهد که در هنگام راه اندازی، بین 11 زبان ترجمه کنند و اطلاعات بیشتری در این راه وجود دارد.

اپل مپ بروزرسانی شده است تا به کاربران كمك كند تا ردپای كربن خود را كاهش دهند، این یعنی مسیرهای بهتر دوچرخه سواری، مسیریابی بهینه برای وسایل نقلیه برقی و بسیاری از جزئیات مختلف مانند ارتفاع، نیاز به صعود از پله ها و سطح ترافیك. این شرکت با استفاده از توصیه های خدمات تاسیس شده، راهنماهای جدیدی را برای مکان های بازدید به همراه مجموعه ای از هتل ها و رستوران ها اضافه کرده است.

CarPlay با پشتیبانی از تصاویر پس زمینه های سفارشی و برنامه های جدید برای پارکینگ، ایستگاه های شارژ EV و مصرف مواد غذایی در حال اصلاح است. اما مهمتر از همه، اپل با CarKey API به پشتیبانی از کلیدهای ماشین NFC افزوده است. با این کار امکان اشتراک این مدارک با شخص دیگری از طریق iMessage، با سطح دسترسی متفاوت مانند باز کردن صندوق عقب، باز کردن قفل خودرو یا دسترسی کامل به رانندگی امکان پذیر خواهد بود.

برای اولین بار، تراشه های مبتنی Arm-based (در این مثال، ساخته شده توسط فوجیتسو)، مغزهای CPU هستند که در دستگاه شماره 1 رتبه بندی می شوند،  ابر رایانه Fugaku، که توسط مرکز رایانه محاسباتی RIKEN در ژاپن اداره می شود. علاوه بر پرستیژ، این یک پیروزی روانی عظیم برای Arm می باشد، که در چندین سال گذشته تلاش کرده است تا با معماری CPU Neoverse خود بر دنیای محاسبات سازمان تأثیر بگذارد.

این کلید در Wallet محافظت شده توسط Apple Secure Enclave اپل زندگی می کند، و همچنین در حال آمدن به iOS 13 است که 5BMW 521 سری نخستین کسی است که از آن پشتیبانی می کند.

ویژگی های برتر جدیدی که Apple iOS 14  به آیفون می آیند

iMessage در حال پیشرفت است، با امکان پین کردن مکالمات در بالای لیست پیام های خود و پاسخ به پیام های خاص برای چت های گروهی مشغول به کار می رود. Memoji اکنون با مدل های جدید، کلاه ها و پوشش های صورت متنوع تر است.

با iOS 14، اپل قابلیت Find My را برای لوازم جانبی شخص ثالث، با پشتیبانی از همان رمزگذاری  end-to-endاستفاده شده توسط محصولات اپل و پیش نویس مشخصاتی که در حال حاضر برای تولید کنندگان در دسترس است، و باید برای برنامه جانبی Find My استفاده کنند.

AirPods اکنون می تواند به طور خودکار بین دستگاه های Apple خود جابجا شود و از یک دستگاه به دستگاه دیگر شما را دنبال کند. همچنین یک پروفایل صوتی فضایی جدید برای کاربران AirPods Pro وجود دارد که قرار است فیلم ها را لذت بخش تر کنند.

برنامه Home برای تشخیص چهره برای دوربین های امنیتی با قابلیت HomeKit و Light Adaptive Lighting که لامپ های هوشمند را پشتیبانی می کند.

قابلیت دسترسی نیز در iOS 14 با تشخیص زبان جدید در Group FaceTime بهبود یافته است، باعث می شود که فرد از علامت زبان برجسته تر در تماس استفاده می کند. VoiceOver قادر به تشخیص آنچه بر روی صفحه است و آن را برای کاربران نابینا توصیف کرده است، و تعداد زیادی اسکان هدفون برای بهبود وضوح صوتی در زمینه های مختلف وجود دارد.

صاحبان آیفون فعلی نیز خوشحال خواهند شد که می دانند iOS 14 در گوشی های قدیمی موجود است، آیفون 6s یا جدیدتر این نسخه را دریافت می کند.

ویژگی های برتر جدیدی که Apple iOS 14 به آیفون می آیند
apple/ویژگی-های-برتر-جدیدی-که-apple-ios-14-به-آیفون-می-آیند

آخرین مطالب سایت
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ربات ها هنوز هم موجودی PlayStation 5 را به صورت خرده فروشی خراب می کنند
techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
techbord.com باتری New StoreDot نوید وسایل نقلیه الکتریکی را می دهد که می توانند در عرض پنج دقیقه به طور کامل شارژ شوند
techbord.com بدون ترامپ برای آسانژ یا جاده ابریشم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.