خبر

 • تک بورد - هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند

  هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند
  9 روز و 9 ساعت قبل

  آیفون های فرار از زندان باعث شده بازی هکرها و اپل به یک بازی تبدیل شوند. معمولاً به محض انتشار سو explo استفاده از سوی گروهی ، توسعه دهندگان کوپرتینو سوراخ را متصل می کنند. اپل قبلاً آسیب پذیری مورد استفاده در آخرین نسخه Unc0ver را وصله کرده است. با این حال ، برای کسانی که مایلند تلفن خود را به روز نکنند ، از iPhone 5s گرفته تا iPhone 12 فرار از زندان خواهد کرد.

  گروهی از هکرها آخرین نسخه از نرم افزار فرار از زندان خود را منتشر کردند که می تواند تقریباً تمام آیفون های مورد استفاده را کرک کند. Unc0ver برای iOS 11 (آیفون 5s) از طریق iOS 14.3 کار می کند. با این حال ، با جدیدترین نسخه iOS (14.4) کار نمی کند زیرا به آسیب پذیری اپل در ژانویه وصله کرده است.

  unc0ver v6.0.0 اکنون خارج است.

  - @ Pwn20wnd (@ Pwn20wnd) 28 فوریه 2021

  طبق یادداشت های وصله اپل ، CVE-2021-1782 یک آسیب پذیری هسته بود که به طور بالقوه می تواند به نرم افزار مخرب اجازه دهد امتیازات را بالا ببرد. گروه فرار از زندان Unc0ver Team می گوید از سوراخ امنیتی برای دسترسی به هسته iOS و دور زدن محدودیت های خاص استفاده می کند. این ادعا می کند که Unc0ver v6.0.0 می تواند بدون آسیب پذیری آیفون شما ، اقدامات امنیتی اپل را غیرفعال کند. به جای حذف آنها ، "این گروه در وب سایت خود می گوید. "با تنظیم این امنیت در دستگاه iOS خود ، می توانید برنامه های جیلبریک و tweaks مورد علاقه خود را اجرا کنید در حالی که هنوز در برابر حمله کننده ها محافظت نشده اید." امنیت ، لازم به ذکر است که از یک آسیب پذیری حیاتی استفاده می کند که اپل ادعا می کند هکرها قبلاً در طبیعت از آن استفاده کرده اند. بنابراین از Unc0ver با مسئولیت خود استفاده کنید. بهترین راه برای ایمن نگه داشتن آیفون ، به روز نگه داشتن آن است ، اما این معمولاً به معنای مسدود کردن جدیدترین ابزارهای فرار از زندان است.

خبرهای دیگر از اپل