techbord.com همه برنامه های آیفون با مکینتاش جدید Apple M1 سازگار نخواهند بود

چه انتظاری باید داشته باشید: هنگامی که M1 Mac جدید خود را دریافت می کنید ، ممکن است از استفاده برخی از برنامه های مورد علاقه iPhone خود در آن لذت ببرید. با این حال ، توجه داشته باشید که ممکن است در ابتدا برخی از مشکلات سازگاری را تجربه کنید. اپل به توسعه دهندگان یادآوری کرد که در صورت لزوم به روزرسانی کنند ، اما ممکن است قرارگیری خودکار در Mac Store منجر به هم پوشانی شود.

اوایل این هفته ، اپل از جدیدترین MacBook Pro ، MacBook Air و Mac Mini رونمایی کرد که مجهز به M1 SoC جدید خود است. علاوه بر قدرتمندترین سیلیکون ، اپل ایجاد کرده است ، اکنون این معماری اجازه می دهد تا برنامه های iOS با macOS خارج از جعبه اجرا شوند ، اما در برخی موارد بدون ایجاد تغییراتی در سمت توسعه دهنده ، این کار را نمی کند.

اپل گفت که اکثر قریب به اتفاق برنامه های آیفون با کمک Big Sur در M1 Mac کار می کنند. قرارگیری برنامه های iPhone در فروشگاه App Mac در بیشتر موارد به صورت خودکار است. تنها مواردی که از این برنامه مستثنی هستند ، نرم افزارهای توسعه دهندگانی است که انصراف داده اند ، مانند Google و Facebook. اپل همچنین برخی از برنامه های متکی به مکان را حذف خواهد کرد.

https://techbord.com همه برنامه های iPhone با

جدید Apple M1 Macs با این حال ، این انتقال خودکار مسئله سازگاری جزئی را برای برخی از برنامه ها ایجاد می کند. این برنامه ها با استفاده از ویژگی های منحصر به فرد آیفون ها مانند دوربین TrueDepth ، شتاب سنج ها ، حرکات صفحه لمسی یا مودم تلفن همراه مشکل ساز هستند و کار نمی کنند. اپل به توسعه دهندگان توصیه می کند که کدهای خود را تغییر دهند تا برنامه سازگار باشد یا از قرار دادن برنامه در فروشگاه Mac خودداری کنند.

"برای اطمینان از اینکه کاربران مک تجربه خوبی دارند ، تأیید کنید که برنامه های شما کار می کنند به خوبی در این سیستم عامل قرار دارید و به ویژگی های iPhone یا iPad که در Mac در دسترس نیستند اعتماد نکنید. در صورت لزوم ، دسترسی آنها را در Mac App Store به روز کنید. ""

در اکثر موارد ، مسئولیت در توسعه دهنده برای ایجاد یک برنامه ناسازگار در Mac Store غیرقابل دسترسی است. یک استثنا در مورد برنامه هایی است که از Core Location API استفاده می کنند. از آنجا که این API به طور قابل اعتماد در Mac که فاقد GPS است کار نخواهد کرد ، اپل بدون دخالت برنامه نویس این برنامه ها را حذف می کند.

اپل همچنین برنامه های شفاف سازی را به برنامه های ذکر شده در Mac Store اضافه می کند - "طراحی شده برای iPad "و " از نظر macOS بررسی نشده است. "پس از اینکه توسعه دهندگان آزمایش و تأیید کردند که برنامه تلفن همراه آنها در macOS بی عیب و نقص کار می کند ، ممکن است درخواست حذف اعلامیه " بررسی نشده "را داشته باشند.

همه برنامه های آیفون با مکینتاش جدید Apple M1 سازگار نخواهند بود
apple/همه-برنامه-های-آیفون-با-مکینتاش-جدید-apple-m1-سازگار.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com AMD در رویداد 3 مارس از کارت بعدی Radeon RX 6000 رونمایی خواهد کرد
techbord.com هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد
techbord.com پاره شدن صفحه یا تأخیر ورودی؟ به Vsync یا نه به Vsync؟
techbord.com انویدیا می گوید 100 تا 300 میلیون دلار از درآمد Q4 از استخراج کنندگان رمزنگاری حاصل شده است
techbord.com آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد
techbord.com سونی قصد دارد موارد انحصاری PlayStation بیشتری را از جمله Days Gone به کامپیوتر وارد کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.