techbord.com هشدارهای جدید اپل نشان می دهد ویژگی MagSafe آیفون 12 بهترین ایده آن نیست

Caveat emptor: اپل اخیراً یک سند پشتیبانی جدید در مورد استفاده از شارژر MagSafe آیفون 12 به صفحات پشتیبانی خود اضافه کرده است. این کاملاً پیش پا افتاده و عقل سلیم است ، اما اپل چند اخطار را به آخر اضافه کرد که برای برخی از کاربرانی که می خواهند از ویژگی MagSafe استفاده کنند ، نگران کننده است.

اپل هشدار می دهد که MagSafe می تواند گرمای بیش از حد تولید کند. اگر تلفن بیش از حد گرم شود ، iOS شارژدهی را به 80 درصد محدود می کند (این برای هر شارژر مناسب است) این مقاله می گوید که این "عمر باتری شما را" افزایش می دهد ، اما هزینه آن برای شارژ بیشتر است. اپل می گوید در صورت گرم شدن بیش از حد تلفن همراه خود می توانید از این امر جلوگیری کنید.

سند پشتیبانی همچنین هشدار می دهد که شارژر MagSafe می تواند به نوار مغناطیسی یا تراشه RFID در کارت های اعتباری شما آسیب برساند بین آیفون و شارژر گیر کنید. این مسئله حساس از آنجایی است که اپل کیف پول MagSafe را که به پشت آیفون 12 متصل است می فروشد.

https://techbord.com اخطارهای جدید اپل نشان می دهد که ویژگی MagSafe آیفون 12 بهترین ایده آن نیست

" اگر هنگام شارژ کردن با شارژر MagSafe ، آیفون خود را در کیف چرمی نگه دارید ، مورد ممکن است نقش های دایره ای از مخاطب را نشان دهد. "—Apple Support

" اگر موردی دارید که هر یک از این موارد حساس را در خود جای داده است ، آنها را قبل از شارژ بردارید یا مطمئن شوید که بین آنها نیست پشت دستگاه و شارژر ، "اپل به مشتریان توصیه می کند.

علاوه بر این ، کاربران باید توجه داشته باشند که اگر شارژر روشن باشد ، شارژر ممکن است روی کیس ها حلقه ای دایره ای ایجاد کند. اپل فقط با موارد چرمی به کاربران هشدار می دهد ، اما MacRumors گزارش می دهد که یکی از خوانندگان آن تصاویری را به انجمن ارسال کرده است که نشان می دهد MagSafe در مورد پلاستیک خود چه کرده است (در بالا).

هیچ یک از این موارد به خصوص خطرناک نیستند اما نمی توانند مطمئناً برای تلفنی که هزینه آن بسیار زیاد است آزار دهنده است. از بین بردن پرونده خود هر زمان که مجبور شوید آب میوه بگیرید به سرعت پیر می شود. از نظر گذشته ، شاید ویژگی MagSafe بهترین ایده برای آیفون 12 نبوده است. شاید بالاخره اپل باید به پایه شارژ AirPower Qi گیر می داد.

هشدارهای جدید اپل نشان می دهد ویژگی MagSafe آیفون 12 بهترین ایده آن نیست
apple/هشدارهای-جدید-اپل-نشان-می-دهد-ویژگی-magsafe-آیفون-12.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
techbord.com شرایط غیرمنتظره خاک ، ناسا را ​​وادار می کند تا هدف اصلی InSight lander را کنار بگذارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.