خبر

 • تک بورد - هدست AR اپل گفته است که نیاز به اتصال با iPhone یا Mac دارد

  هدست AR اپل گفته است که نیاز به اتصال با iPhone یا Mac دارد
  16 روز و 16 ساعت قبل

  هدست AR/VR مورد انتظار اپل حداقل یک سال تا آماده شدن فاصله دارد ، اما این شرکت در زمینه طراحی سیلیکون سفارشی که باعث کارکرد آن می شود پیشرفت چشمگیری داشته است. اکنون می دانیم که دستگاه اکثر کارهای رندر را بارگیری می کند و برای اتصال به اینترنت و خدمات مکان به iPhone یا Mac وابسته است.

  مدتهاست که شایعه شده است که اپل بر روی هدست واقعیت افزوده/مجازی کار می کند و به نظر می رسد برای استفاده از آن به هر نحوی باید به iPhone متصل شود. بر اساس گزارشی از The Information ، دستگاه جدید مشابه نسل اول Apple Watch کار می کند ، زیرا برخی از ویژگی ها به اتصال بی سیم به iPhone یا Mac مجاور نیاز دارند.

  در این گزارش آمده است که اپل سال گذشته کار روی هدست سیستم روی تراشه (SoC) را به پایان رساند و طرح های فیزیکی دو تراشه دیگر را که در دستگاه جدید وارد می شوند-راننده صفحه نمایش و سنسور تصویر-تکمیل کرد. هر سه تراشه با استفاده از گره پردازشی 5 نانومتری TSMC تولید می شوند ، زیرا گفته می شود اینتل اکثر ظرفیت تولید 3 نانومتری ریخته گری را تأمین کرده است.

   https://techbord.com هدست AR اپل گفته می شود که نیاز به اتصال با iPhone یا Mac دارد

  جالب اینجاست که SOC جدید برنده شد برخی از قابلیت های موجود در سری A و M1 ، که مهمترین آنها موتور عصبی است را ادغام نکنید. با این حال ، عملکرد رمزگشایی و رمزگذاری ویدئوهای بهتری دارد و از یک جفت CPU و GPU با کارآیی بیشتر برخوردار است. این هدست قادر خواهد بود برخی از کارهای اساسی را به تنهایی انجام دهد ، اما برای تقویت تجربیات واقعیت افزوده و واقعیت مجازی ، به دستگاه iOS یا macOS متصل به بی سیم متکی است ، احتمالاً برای سبک تر و راحت تر پوشیدن آن.

  این تعجب آور نیست ، زیرا دستگاه های موجود با واقعیت ترکیبی مانند Magic Leap و Microsoft HoloLens نمی توانند چند ساعت در یک زمان به راحتی بپوشند. مورد اول باید به رایانه متصل شود ، و دومی یک رایانه ویندوزی تمام عیار است که در یک هدست قرار گرفته است ، اما هیچ یک از دستگاه ها نتوانسته کاربران قابل توجهی تولید کند.

  در مورد زمان " می توانم ببینم که اولین هدست اپل از هدست واقعیت ترکیبی استفاده می کند ، در حال حاضر گفتن آن دشوار است زیرا TSMC با مشکلات کم بازده در اجرای آزمایشی سنسور تصویر مواجه شده است. برای هدست MR به طور غیرمعمول بزرگ باشد. با کمی شانس ، اپل ممکن است بتواند آن را در نیمه دوم سال 2022 معرفی کند ، که به زودی امکان پذیر نیست.

خبرهای دیگر از اپل