خبر

 • تک بورد - نقشه راه 2021 اپل شامل AirTags ، دستگاه AR و Mac های جدید دیگر

  نقشه راه 2021 اپل شامل AirTags ، دستگاه AR و Mac های جدید دیگر
  11 روز و 8 ساعت قبل

  طبق گفته یکی از تحلیلگران مشهور کوپرتینو ، اپل در حال آماده شدن برای سال پرتحرک 2021 است. اگر همه چیز همانطور که پیش بینی شده بود پیش برود ، می توانیم شاهد ورود ردیاب AirTag با شایعات طولانی مدت و یک نوع هدست AR باشیم ، به علاوه Mac های جدید دیگری که دارای سیلیکون سفارشی مبتنی بر باز هستند.

  Ming-Chi Kuo از TF International Securities در یادداشت تحقیقی اخیر مشاهده شده توسط MacRumors گفت که AirTags اپل که مدتهاست شایعه می شود سرانجام امسال راه اندازی می شود. در ابتدا انتظار می رفت که ردیاب همه کاره در اواخر سال گذشته و پس از مدتها پیشروی خود را بپوشاند اما در نهایت اعلامیه با تاخیر انجام شد.

  در آن زمان ، جان پروسر ، افشاگر اپل گفت که اعلامیه به مارس 2021 موکول شد.

  https://techbord.com نقشه راه 2021 اپل شامل AirTags ، دستگاه AR و Mac های جدید دیگر

  کو همچنین گفت که اپل در حال آماده سازی دستگاه واقعیت افزوده برای اولین بار در سال 2021 است. مشخص نیست این محصول چه شکلی خواهد داشت اگرچه شایعاتی درباره هدست و عینک AR شنیده ایم. تیم کوک علاقه اپل به AR را در سال 2016 تأیید کرد و آنها از همان زمان برخی از قابلیت ها را در جدیدترین آیفون ها و iPad ها پخته اند.

  در جای دیگر ، کو گفت که انتظار دارد AirPods جدید امسال علاوه بر Mac جدید کاهش یابد. دارای سیلیکون سفارشی اپل. با توجه به اینکه اپل در ژوئن گذشته گفت که انتقال کامل به سخت افزار Arm حدوداً دو سال طول می کشد مطمئناً مورد اخیر تعجب آور نیست.

  برخی از محصولات جدید همچنین می توانند از فناوری صفحه نمایش مینی ال ای دی نیز برخوردار باشند که دارای ثروتمندتری خواهد بود رنگ ها و کنتراست بهبود یافته ، از جمله مزایای دیگر.

  AirTags از MacRumors حسن نیت ارائه می دهد

خبرهای دیگر از اپل