خبر

 • تک بورد - نسل سوم آیفون SE اپل 5G و A15 SoC اضافه می کند ، اما ظاهر ظاهری آن نسبت به سال گذشته ادامه خواهد داشت

  نسل سوم آیفون SE اپل 5G و A15 SoC اضافه می کند ، اما ظاهر ظاهری آن نسبت به سال گذشته ادامه خواهد داشت
  14 روز و 1 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ بر اساس گزارش جدیدی که از وبلاگ اپل ژاپنی Macotakara منتشر شده است ، نسل سوم آیفون SE اپل از طراحی صنعتی مشابه مدل قبلی خود برخوردار خواهد بود. این بدان معناست که تلفن بعدی همان صفحه نمایش 4.7 اینچی LCD و دکمه Home مجهز به Touch ID را با مدل فعلی حفظ خواهد کرد. در زیر ضرب المثل ضرب المثل قرار دارد که مهمترین تغییرات در آن رخ خواهد داد.

  منابع آشنا به این موضوع به وبلاگ گفتند که نسل سوم iPhone SE اپل مجهز به تراشه A15 Bionic مشابه در خانواده جدید iPhone 13 خواهد بود. این گوشی همچنین به لطف Snapdragon X60 Qualcomm از اتصال 5G پشتیبانی می کند.

  https://techbord. com نسل سوم آیفون SE اپل 5G و A15 SoC اضافه خواهد کرد ، اما ظاهر بیرونی از سال گذشته ادامه خواهد یافت

  اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، اپل می تواند تولید نسل سوم آیفون SE در دسامبر امسال و پیش از عرضه در بهار 2022. در آن زمان اعتقاد بر این بود که این گوشی A14 Bionic را از iPhone 12 دریافت می کند ، اما A15 Bionic جدیدتر از نظر عملکرد و کارآیی انتخاب بهتری خواهد بود.

  اپل اولین نسل را معرفی کرد iPhone SE در بهار سال 2016 بعنوان جایگزینی ارزان تر و کوچکتر برای خط استاندارد iPhone خود بازگشت. چهار سال دیگر طول می کشد تا اپل با دستگاه نسل دوم خود ، که اساساً یک iPhone 11 در بدنه یک iPhone 8 بود ، مجدداً از برند iPhone SE بازدید کند.

خبرهای دیگر از اپل