خبر

 • تک بورد - نسل جدید AirPods اپل هنوز برای عرضه در سال جاری در دسترس است ، AirPods Pro جدید در سال 2022

  نسل جدید AirPods اپل هنوز برای عرضه در سال جاری در دسترس است ، AirPods Pro جدید در سال 2022
  19 روز قبل

  رو به جلو: درآمد پوشیدنی های اپل با سرعتی حیرت انگیز در حال رشد بوده و در سال مالی گذشته بالغ بر 30 میلیارد دلار بوده است. این حدود 10 درصد از کل درآمد فروش است. با توجه به این مقادیر ، منطقی است که اپل بخواهد سری AirPods را به روز کند. با این حال ، یک گزارش جدید ادعا می کند که فقط AirPod های اصلی امسال اصلاح می شوند.

  طبق گزارشات ، AirPods دو ساله امسال یک طراحی مجدد شایسته دریافت می کند. گزارش جدید مطابق با گزارش قدیمی تر است که ادعا می شود AirPods 3 تولید انبوه خود را در Q3 2021 آغاز می کند ، حمل و نقل از اواخر سال 2021 آغاز می شود.

  اپل هنوز چیزی رسمی درباره AirPods به اشتراک نمی گذارد ، اما عکس های فاش شده نشان می دهد که نسل سوم AirPod های سطح ابتدایی اپل طرحی شبیه به AirPods Pro فعلی ، با ساقه های کوتاه تر و جعبه شارژ جدید دارند.

  AirPods Pro نیز اصلاح می شود ، اما ممکن است تا سال 2022 نرسد با توجه به اینکه AirPods Pro در اکتبر سال 2019 به بازار عرضه شد ، انتشار AirPods Pro 2 در سال 2022 منجر به یک دوره سه ساله بدون بروزرسانی می شود.

  نسل دوم AirPods Pro بسته بندی می شود سنسورهای حرکتی جدید برای بهبود ردیابی تناسب اندام ، اما علاوه بر این ، اطلاعات زیادی در مورد آنها شناخته نشده است.

  https://techbord .com نسل جدید AirPods اپل هنوز برای عرضه در سال جاری در دسترس است ، AirPods Pro جدید در سال 2022

  در مورد AirPods Max ، به نظر می رسد که کمی صبر کنید تا اپل نسخه جدیدی از آن را راه اندازی کند. تقاضا برای هدست اپل زیاد بوده است و اپل اکنون فقط آن را جبران کرده است. با این حال ، انتظار می رود انواع جدیدی از رنگ منتشر شود.

  علاوه بر این ، اپل همچنین در حال توسعه یک بلندگوی HomePod جدید است که دارای یک صفحه نمایش و یک دستگاه بدون نام است که از ادغام یک HomePod ، دوربین FaceTime و Apple TV در یک محصول واحد ایجاد می شود. محصول.

  هنوز هیچ صحبتی درباره اینكه اپل پشتیبانی از صدای بدون ضرر (ALAC) را در گوشی و هدست جدید خود معرفی كند ، وجود دارد ، اما طرفداران مطمئناً از آن استقبال خواهند كرد. در حال حاضر برای کسانی که AirPods ، AirPods Pro یا AirPods Max دارند قادر به گوش دادن به صدای Hi-Res نیستند کاملا ناامید کننده است.

  اعتبار مستند: Daniel Romero

خبرهای دیگر از اپل