مک بوک ایر آینده، شامل مدل جدید 15 اینچی، گفته می شود که دارای تراشه 8 هسته ای M3 است.

ما اکنون در سال 2023 به شدت تثبیت شده‌ایم و شایعات اپل وارد مرحله بیش از حد شده است. در ژانویه، مارک گورمن، از بلومبرگ، اطلاعات خودی در مورد برنامه‌های مک کوپرتینو که اخیراً 9to5Mac به آن اضافه شده است، به اشتراک گذاشت.

طبق منابع این نشریه، اپل در حال کار بر روی مدل های جدید مک بوک ایر 13 و 15 اینچی است که از تراشه M3 خود استفاده می کنند. لپ‌تاپ‌ها فقط با تراشه استاندارد M3 هشت هسته‌ای قابل تنظیم خواهند بود، نه نسخه‌های قدرتمندتر Pro با تعداد هسته‌های بالاتر یا سرعت کلاک‌تر.

در جاهای دیگر، منابع مطمئن هستند که اپل از M2 برای iMac خود صرف‌نظر می‌کند. خط بکشید و مستقیماً به مدل های ارتقا یافته با M3 بروید. گفته می شود که یک مک بوک پرو سطح پایه جدید با کد J504 نیز در دست ساخت است.

M3 اپل با فرآیند تولید 3 نانومتری در مقایسه با گره پیشرفته 5 نانومتری که توسط خانواده M2 استفاده می شود، وارد بازار خواهد شد. . شرکت تولید نیمه هادی تایوان (TSMC)، تامین کننده اپل برای M3، قبلاً گفته بود که فناوری 3 نانومتری آن تا 15 درصد بهبود سرعت و تا 30 درصد راندمان انرژی بهتر در همان سرعت در مقایسه با فناوری 5 نانومتری N5 ارائه می دهد.

techbord.com مک بوک ایر آینده، شامل مدل جدید 15 اینچی، گفته می شود که دارای تراشه 8 هسته ای M3 است.

چه زمانی می توانید دست خود را بگیرید می‌پرسید در مک‌های مجهز به M3؟ این سوال 64000 دلاری است.

قطعات قبلی نشان می داد که مک بوک ایر جدید می تواند در بهار، شاید در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان جهانی اپل، رونمایی شود. سال گذشته، اپل از این رویداد برای ارائه به‌عنوان سکوی پرتاب مدل‌های به‌روزرسانی‌شده مک‌بوک ایر و مک‌بوک پرو بر اساس تراشه M2 جدید خود استفاده کرد. اگر ببینیم اپل این عملکرد را تکرار می‌کند و پوشش M3 را در WWDC امسال می‌بیند، چندان شگفت‌انگیز نخواهد بود.

بقیه معتقدند سخت‌افزار جدید می‌تواند حتی زودتر وارد شود. راس یانگ، مدیر عامل مشاوران زنجیره تامین نمایشگر (DSSC) اخیراً بر این باور است که مک بوک ایر 15 اینچی یک ماه قبل از WWDC در ماه آوریل عرضه خواهد شد. شاید پیش‌سفارش‌ها در ماه آوریل و پیش از یک پنجره حمل‌ونقل در ژوئن باز شود؟ فقط زمان مشخص خواهد کرد.

اعتبار تصویر: سلام از Taan Huyn، رومیزی رنگارنگ توسط علی محمودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *