خبر

 • تک بورد - مرد به دلیل امتناع از تعمیر آیفون 12 که تحت ضمانت بود ، 1،383 دلار از اپل شکایت کرد

  مرد به دلیل امتناع از تعمیر آیفون 12 که تحت ضمانت بود ، 1،383 دلار از اپل شکایت کرد
  1 روز و 20 ساعت قبل

  ما قبلاً شنیده ایم که از اپل برای میلیون ها یا حتی میلیاردها دلار شکایت شده است ، اما رقمی که در این مورد درخواست می شود بسیار کوچکتر است. مردی در سانفرانسیسکو علیه کوپرتینو با هزینه 1،383.13 دلار ، هزینه کل آیفون 12 که اپل با وجود ضمانت آن ، از تعمیر آن خودداری کرد ، شکایت کرد.

  اینسایدر گزارش می دهد که شکایت تئودور کیم ، در دادگاه دعاوی کوچک ، ناشی از امتناع کارکنان اپل از تعمیر آیفون 12 او است ، که او ادعا می کند تا اکتبر 2022 تحت ضمانت است. .

  به گفته کیم ، او در اکتبر 2020 آیفون 12 را از فروشنده مجاز اپل در ویتنام خریداری کرد. پس از بازگشت به ایالات متحده در دوران همه گیری ، تلفن برای خواندن سیم کارت های ایالات متحده مشکل داشت. او با اپل تماس گرفت و به او گفتند که این گوشی را به یکی از خرده فروشی های محلی خود بیاورد. .

  " بود و من آن را به فروشگاه آوردم و آنها را به انبار تعمیرات فرستادند-سپس برگشتند و گفتند ، "بله ، ما " این مشکل را برطرف نمی کنیم زیرا "دستکاری شده " و من گفتم: "به چه روشی دستکاری شده است؟ \ '"

  چند مورد هفته ها پس از بازگرداندن آیفون 12 به کیم ، کیم شکایت خود را به دفتر کسب و کار بهتر (BBB) ​​ارسال کرد. اپل در پاسخ گفت که اگر دستگاه در حالی که در اختیار داشت آسیب می دید ، شرکت آن را تعمیر می کرد.

  اپل می گوید که اکنون موضوع را بسته می داند. کیم ، که از کارکردن تلفنش ناامید بود ، پیشنهاد کرد که هزینه تعمیرات را از جیب خود پرداخت کند ، اما اپل نیز این گزینه را نپذیرفت. برای کمک مدیرعامل اپل در حل این مشکل. جای تعجب نیست که کیم هنوز منتظر پاسخ است ، بنابراین به دادگاه دعاوی کوچک مراجعه کرد تا هزینه تلفن 1،383.13 دلار تلفن را پس بگیرد.

  "من یک پست وبلاگ از شخصی در سیاتل با موفقیت از اپل در دادگاه دعاوی کوچک شکایت کرد ، "کیم گفت. این مورد در سال 2012 شامل یک وبلاگ نویس بود که اپل را به SCC برد بعد از اینکه کارت گرافیک MacBook Pro در سال 2008 متوقف شد.

  "بنابراین من گفتم ،" خوب ، خوب ، چرا سعی نمی کنم همان خیابان \ '"گفت. "من به نوعی به شوخی گفتم ، " خوب ، این مانند یک وضعیت داوید و جالوت است. "ما " خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. "

  اپل ، همانطور که همه می دانیم ، برخلاف رقیب مایکروسافت ، مدتهاست دشمن حق تعمیر حرکت است. اخیراً شنیده ایم که تعویض صفحه نمایش iPhone 13 جلوی کار Face ID را می گیرد - مگر اینکه ، اپل تعمیرات را انجام ندهد.

خبرهای دیگر از اپل