خبر

 • تک بورد - مدیر عامل Snap از پرداخت 30٪ مالیات اپل خوشحال است ، می گوید Snapchat بدون آیفون وجود نخواهد داشت

  مدیر عامل Snap از پرداخت 30٪ مالیات اپل خوشحال است ، می گوید Snapchat بدون آیفون وجود نخواهد داشت
  23 روز و 5 ساعت قبل

  بسیاری از صنعت فناوری از جنگ صلیبی Epic Games علیه پورسانت 30 درصدی اپل برای خریدهای درون برنامه ای پشتیبانی می کند ، اما همه مخالف "مالیات" فروشگاه کوپرتینو نیستند. در میان گروه اخیر ، مدیر عامل Snap اوان اشپیگل است ، که می گوید شرکتش از پرداخت آن "خوشحال" است و اینکه Snapchat بدون آیفون وجود نخواهد داشت.

  اشپیگل در TechCheck CNBC گفت: "ما واقعاً احساس می كنیم Snapchat بدون آیفون و بدون بستر شگفت انگیزی كه اپل ایجاد كرده وجود نخواهد داشت." "از این نظر ، من مطمئن نیستم که در مورد پرداخت هزینه 30٪ چاره ای داریم و البته ، ما خوشحال خواهیم شد که در ازای تمام فن آوری شگفت انگیزی که آنها از نظر فنی به ما ارائه می دهند ، این کار را انجام دهیم. از نرم افزار بلکه از نظر پیشرفت سخت افزاری نیز برخوردار هستند. "

   https://techbord.com مدیر عامل Snap است خوشحالم که 30 درصد مالیات اپل را پرداخت می کنم ، می گوید Snapchat بدون آیفون وجود ندارد

  ایوان اشپیگل ، یکی از طرفداران اپل

  30٪ کمیسیون اپل تنها منطقه ای نیست که اشپیگل دیدگاه متفاوتی نسبت به بیشتر صنعت دارد. وی همچنین از ابزارهای جدید حریم خصوصی این شرکت در iOS 14 استقبال می کند. ویژگی شفافیت ردیابی برنامه اپل اعتراضاتی را از طرف شرکت های تبلیغاتی فیس بوک و گوگل به همراه داشت. اشپیگل گفت: غول رسانه های اجتماعی حتی یک تبلیغ تمام صفحه را با انتقاد جدی از آن بیرون کشید.

  "ما واقعاً با آنها درمورد تغییراتی که برای کمک به محافظت از حریم خصوصی ایجاد می کنند همسو هستیم." "و تاکنون ، سرمایه گذاری های اولیه ای که ما تقریباً از 10 سال پیش برای محافظت از حریم خصوصی کاربران در سیستم عامل خود انجام داده ایم واقعاً در حال نتیجه است." وی افزود که این شرکت در تلاش است تا به مشتریان تبلیغاتی خود کمک کند تا به SKAdNetwork اپل مهاجرت کنند ، که به اندازه گیری بازده تبلیغ کمک می کند.

  دادگاه Apple vs Epic Games جزئیات بیشتری را در مورد اجرای 30 ماهه Fortnite در فروشگاه نشان می دهد. ما شنیدیم که نسخه iOS بازی 700 میلیون دلار برای Epic درآمد کسب کرده است ، در حالی که اپل می گوید حداقل 100 میلیون دلار کارمزد لازم داشته است ، هرچند که رقم واقعی آن خیلی بیشتر بود.

خبرهای دیگر از اپل