خبر

 • تک بورد - مدیر عامل شرکت ProtonMail با خریدهای اجباری اپ در داخل اپل

  مدیر عامل شرکت ProtonMail با خریدهای اجباری اپ در داخل اپل "اخاذی مافیا " تماس می گیرد
  چند ثانیه قبل

  چرا مهم است: ارائه دهنده ایمیل رمزگذاری شده ProtonMail می گوید که اپل آن را مجبور به کسب درآمد از برنامه خود کرده است ، برنامه ای که بیش از دو سال در فروشگاه App بود بدون خریدهای درون برنامه ای. همچنین ادعا می کند که وقتی اپل سعی در اطلاع رسانی تغییر ناگهانی به مشتریان خود داشت ، اپل مانع ارسال به روزرسانی های برنامه شده و تهدید به حذف آن از فروشگاه شد.

  اخیراً اپل در مورد سیاست های باغ دیوارهای خود با گرمای زیادی روبرو شده است. این هفته اجاق گاز یک درجه دیگر ایجاد کرد. یک مدیر فروشگاه App سابق نه تنها این شرکت را به استفاده از قوانین خود به عنوان "سلاح" علیه رقبا متهم کرد ، بلکه توسعه دهنده ای همچنین ادعا کرد که مجبور شده است خریدهای درون برنامه ای را به برنامه خود اضافه کند ، زمانی که سالها رایگان بود.

  مدیر عامل ProtonMail ، اندی ین می گوید که شرکت او تنها کسی نیست که از تاکتیک های "قوی" مسلح اپل رنج می برد ، اما دیگران از صحبت در مورد آن ترسیده اند.

  "ین روز پنجشنبه به The Verge گفت:" در حال حاضر ترس زیادی در فضا وجود دارد ؛ مردم برای گفتن هر چیزی کاملا متحجر شده اند. " "برای دو سال اول ما در فروشگاه App بودیم ، این خوب بود ، مشکلی وجود ندارد. اما یک روش معمول را می بینیم ... همانطور که شروع به جذب قابل توجهی در آپلودها و بارگیری ها می کنید ... سپس به عنوان هر زورگیری مافیایی خوب می رود ، آنها می آیند تا شما را برای مقداری پول متزلزل کنند. "

خبرهای دیگر از اپل