techbord.com مدیر سابق App Store گواهی می دهد که قوانین اپل

سیب زمینی داغ: یکی از مدیران سابق اپل می گوید که غول فناوری کوپرتینو از سیاست های "App Store" خودسرانه "به عنوان سلاحی" برای محدود کردن رقابت استفاده می کند. وی به Apple Arcade فقط به عنوان یک نمونه از چگونگی اجازه شرکت در خدمات اشتراک خود اشاره می کند در حالی که مدل های مشابه مانند Xbox Game Pass را انکار می کند.

اپل ادعا کرده است که قوانین محدودکننده ورود Xbox Game Pass و Google Stadia به App Store برای محافظت از کاربران خود است. با این حال ، شهادت مدیر سابق App Store ، Phil Shoemaker ، خواستار اختلاف نظر است.

بر اساس گزارش 449 صفحه ای از کمیته فرعی ضد انحصاری مجلس ، Showmaker گفت که برنامه های مشابه Apple Arcade به طور مداوم از فروشگاه ممنوع هستند "برای نقض دستورالعملهای App Store حتی اگر Arcade همان دستورالعملها را نقض کند.

Apple Arcade یک سرویس اشتراک است که به کاربران اجازه می دهد با یک هزینه ماهیانه به صدها بازی دسترسی سریع داشته باشند. این تقریباً همان مدل تجاری Game Pass و Stadia است ، البته بدون جنبه پخش جریانی. با این حال این سیستم عامل ها مجاز نیستند. طبق گفته اپل ، آنها مجاز هستند ، اما حلقه هایی که این سرویس ها برای تأیید مجبور به پرش هستند ، تا حدی دست و پاگیر هستند که باعث می شود دسترسی به آنها در فروشگاه در بهترین حالت غیر عملی و در بدترین حالت غیرممکن باشد.

https://techbord.com Ex App Store سابق گواهی می دهد که قوانین اپل

اپل می گوید این شركت به Stadia و Game Pass اجازه می دهد تا زمانی كه هر بازی ارائه شده به طور جداگانه برای تأیید ارسال شود و همه آنها از سیستم پرداخت درون برنامه ای اپل برای خرید استفاده كنند. نیاز به ارسال بازی به صورت جداگانه نه تنها یک فرایند بسیار ناکارآمد است ، بلکه هدف مدل پخش بازی را شکست می دهد. به راحتی می توان نوار قرمز کوه ها را که توسط این قوانین ایجاد شده است مشاهده کرد ، به همین دلیل Shoemaker شهادت داد که از این دستورالعمل ها "به عنوان سلاحی علیه رقبا" استفاده می شود

اپل بیانیه ای را به Business Insider ارائه داد که مخالف است یافته های مجلس و می گوید که هیچ کاری انجام نداده است جز کمک به توسعه دهندگان شخص ثالث.

"ما همیشه گفته ایم که بررسی دقیق و مناسب است ، اما با نتیجه گیری های صورت گرفته در این زمینه کاملاً مخالف هستیم. این سخنان با توجه به اپل گزارش می شود ، "سخنگوی گفت. "شرکت ما سهم بازار مسلط در هیچ رده ای که در آن تجارت می کنیم ندارد. App Store بازارهای جدید ، خدمات جدید و محصولات جدید را امکان پذیر کرده است که از ده سال پیش غیر قابل تصور بودند ، و توسعه دهندگان ذینفع اصلی آنها بودند. این اکوسیستم. فقط در سال گذشته در ایالات متحده ، App Store 138 میلیارد دلار تجارت را تسهیل کرد که بیش از 85٪ از این مبلغ فقط به توسعه دهندگان شخص ثالث تعلق دارد. "

بدخواهان اپل سیاست هایی مانند Epic Games که در حال حاضر درگیر جنگ حقوقی با اپل در این زمینه است ، گاهی اوقات استناد به نفع ظاهراً ریاکارانه این شرکت برای خدمات مشابه مانند Spotify و Netflix استناد می کند. اپل ادعا می کند که مقایسه سیب و پرتقال است.

"این تفاوت در محیط متوسط ​​خلاصه می شود " ، اپل به BI گفت. "بازی ها برخلاف موسیقی و فیلم تعاملی هستند و انتظارات مصرف کننده در فروشگاه App مربوط به بازی وجود دارد. "

پرداخت از طریق سیستم درون برنامه ای اپل و فروشگاه App رتبه بندی فقط چند سرویس است که اپل می گوید مشتریانش انتظار دارند.

مایکروسافت معتقد است اینها فقط بهانه است. ماه گذشته این قانون از قوانین اپل انتقاد کرد و گفت: "این یک تجربه بد برای مشتریان است". به نظر می رسد مایکروسافت یک مشکل دیگر برای رقیب خود باشد ، 10 دستورالعمل (اصول) جدید برای فروشگاه خود وضع کرده است که تقریباً همه چیز را مجاز می داند اپل این کار را نمی کند.

"[اصول ما] ، با تکیه بر ایده ها و کارهای ائتلاف برای انصاف برنامه ، باعث ارتقا، انتخاب ، اطمینان از انصاف و ترویج نوآوری می شود." / شرکت >

اپل می گوید که قصد دارد با نتیجه مجلس مخالفت کند.

مدیر سابق App Store گواهی می دهد که قوانین اپل "سلاحی علیه رقبا" است
apple/مدیر-سابق-app-store-گواهی-می-دهد-که-قوانین-اپل-سلاحی-علیه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
techbord.com شرایط غیرمنتظره خاک ، ناسا را ​​وادار می کند تا هدف اصلی InSight lander را کنار بگذارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.