techbord.com مایکروسافت دستورالعمل های جدید اپل برای بازی در فضای ابری را

گوشه و کنار: در اواسط نبرد حقوقی بحث برانگیز خود با Epic Games ، اپل دستورالعمل های App Store خود را به روز کرده است که اجازه می دهد سرویس های پخش بازی شخص ثالث را در iOS و iPadOS ارائه دهند. اما یک موفقیت بزرگ وجود دارد: اپل می خواهد شرکت ها بازی های خود را به صورت جداگانه و به عنوان برنامه های جداگانه ارسال کنند.

این حرکت به این معنی است که سرویس های پخش بازی مانند xCloud و Stadia می توانند جهشی به آیفون ها و iPad ها داشته باشند ، اما عناوین جداگانه ارائه شده توسط هر سرویس باید به عنوان برنامه های جداگانه iOS و iPadOS منتشر شوند. در حالی که اپل به شرکت هایی مانند مایکروسافت و گوگل اجازه می دهد تا برنامه هایی به سبک "کاتالوگ" ایجاد کنند ، جایی که پیوند به همه عناوین xCloud و Stadia آنها موجود است ، این پیوندها فقط کاربران را به بارگیری هر عنوان به صورت بازی به بازی هدایت می کند.

مایکروسافت تحت تأثیر اخبار قرار نگرفته است. سخنگویی به The Verge گفت ، "این یک تجربه بد برای مشتریان است. گیمرها می خواهند دقیقاً مانند کاری که در فیلم ها یا آهنگ ها انجام می دهند ، مستقیماً از یک فهرست فهرست شده به یک بازی بپردازند و مجبور نیستند بیش از 100 برنامه را بارگیری کنند تا بازی های جداگانه را از ابر انجام دهند. ما متعهد هستیم که گیمرها را در مرکز هر کاری قرار دهیم و ارائه یک تجربه عالی هسته اصلی این مأموریت است. "

البته ، این دستورالعمل ها به این معنی است که برنامه های بارگیری شده از سرویس هایی مانند xCloud مشمول این موضوع می شوند. به "مالیات اپل" بدنام ، که در حال حاضر در مرکز یک نبرد حقوقی بحث برانگیز بین اپل و Epic Games است.

اپل 30 درصد خریدهای درون برنامه ای را که در برنامه های بارگیری شده از آن انجام شده ، کاهش می دهد فروشگاه برنامه؛ توسعه دهندگانی که سعی می کنند سیستم پرداخت خود را مانند Epic Games ارائه دهند ، تحت دستورالعمل های اپل با حذف مواجه می شوند.

مایکروسافت اظهار می دارد که اپل محدودیت های مشابهی را برای سرویس های پخش ویدئو مانند Netflix یا Disney Plus اعمال نمی کند. ، یا در سرویس های پخش موسیقی مانند Spotify. این توسعه دهندگان مجبور نیستند هر فیلم ، نمایش تلویزیونی یا آلبوم را به عنوان بارگیری جداگانه ارسال کنند. با این وجود ، از آنجا که صنعت بازی با کاهش 30 درصدی خریدهای درون برنامه ای خود ، مبلغ قابل توجهی به درآمد اپل کمک می کند ، مشخص است که چرا این شرکت این دستورالعمل های جدید را بر روی سرویس های پخش بازی اعمال می کند.

در حال حاضر ، ما نمی دانیم سرویس پخش مایکروسافت - که هفته آینده با عنوان Xbox Game Pass Ultimate کاملاً جدید راه اندازی می شود - در iOS یا iPadOS در دسترس خواهد بود. با توجه به دستورالعمل های جدید اپل مطمئناً امکان پذیر است ، اما تنها درصورتی که مایکروسافت مایل باشد شرایط را بپذیرد.

مایکروسافت دستورالعمل های جدید اپل برای بازی در فضای ابری را "تجربه ای بد برای مشتریان" می خواند
apple/مایکروسافت-دستورالعمل-های-جدید-اپل-برای-بازی-در-فضای-ابری.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.