خبر

 • تک بورد - مایکروسافت در تبلیغات جدید Surface Pro 7 iPad را هدف قرار می دهد

  مایکروسافت در تبلیغات جدید Surface Pro 7 iPad را هدف قرار می دهد
  17 روز و 4 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت و اپل رقابتی دارند که به اواسط دهه 80 برمی گردد و هنوز هم ادامه دارد. ادامه مایکروسافت در سایه انداختن یکدیگر در تبلیغات خود ، مایکروسافت تبلیغ جدیدی را منتشر کرده است که Surface Pro 7 را بهتر از iPad معرفی می کند.

  تبلیغات مایکروسافت با برجسته کردن مزایای استفاده از قفسه داخلی Surface Pro 7 آغاز می شود. iPad یک مورد ندارد ، اگرچه خرید یک کاور شخص ثالث با ویژگی مشابه به راحتی کافی است ، یا می توانید یکی از صفحه کلیدهای iPad اپل را خریداری کنید که ویژگی بعدی در زیر میکروسکوپ است.

  این آگهی از صفحه کلید Surface Pro Type Cover و نحوه "کلیک و اتصال " آن بر روی دستگاه ستایش می کند ، اگرچه نسخه iPad تقریباً همان کار را انجام می دهد. تمرکز بر روی اختلاف وزن بین این دو لوازم جانبی است - Folio اپل 0.2 پوند سنگین تر از صفحه کلید Surface Pro 7 است. ذکر نشده است که تبلت مایکروسافت 0.33 پوند سنگین تر از اپل است.

  https://techbord.com مایکروسافت iPad را در آگهی جدید Surface Pro 7

  هدف قرار می دهد. مایکروسافت در این زمینه اپل را شکست داده است. Surface دارای درگاه های 3.5 میلی متری ، USB-A ، USB-C و Surface Connect همراه با یک کارت خوان microSD است ، در حالی که iPad تنها دارای USB-C است ، به این معنی که دانگل اغلب مورد نیاز است.

  مایکروسافت همچنین بحث طولانی مدت خود را مبنی بر اینکه iPad رایانه نیست ، ادامه می دهد ، در حالی که Surface Pro 7 در این گروه قرار می گیرد. تفاوت قیمت نیز برجسته شده است: آیپد پرو 12.9 اینچی با صفحه کلید هوشمند 1،348 دلار است ، در حالی که سطح تبلیغات 880 دلار با صفحه کلید است که نشان می دهد مدل Core i5 است. بازهم ، نکته مهم این است که Surface هنگام افزودن پردازنده Core i7 از iPad Pro گرانتر می شود.

  در ویژگی Best Tablets که به زودی به روز می شود ، iPad Pro 11 را تاج گذاری می کنیم- اینچ (2020) بهترین رایانه لوحی به لطف صفحه نمایش خارق العاده ، iPadOS و عمر باتری آن است ، اما رقیب آن را نیز دوست داریم. استفاده از ویندوز به سرفیس پرو 7 کمک می کند تا بهترین تبلت رده بهره وری ما را از آن خود کند.

  ماه گذشته اینتل با بازگرداندن بازیگر جاستین لانگ - "من پسر '' Mac Mac '' از تبلیغات "دریافت مک" اپل - برای مسخره کردن ماشین های کوپرتینو در یک سری تبلیغات.

خبرهای دیگر از اپل