techbord.com قانون جدید اتحادیه اروپا قرار است اپل را مجبور به دسترسی مشترک به فناوری NFC کند

مدت هاست که اپل به دلیل قفل کردن عملکرد NFC و محدود کردن آن به Apple Pay مورد انتقاد قرار گرفته است ، این یک اقدام ضد رقابتی است که رقبا را از خود دور نگه می دارد. اتحادیه اروپا به دنبال معرفی قانون جدید است که این شرکت را مجبور می کند اجازه دهد خدمات پرداخت جایگزین با Apple Pay در دستگاه های خود همزیستی کنند.

برای سالها ، ما می شنیدیم که اپل ممکن است در نهایت عملکرد NFC را در iPhone و Apple Watch فراتر از Apple Pay گسترش دهد. این فکر هنوز محقق نشده است ، همانطور که رویای بسیاری از پردازنده های پرداخت این فرصت را دارد که با Apple Pay رقابت کنند.

سال گذشته ، آلمان با تصویب قانونی که اساساً اپل را مجبور به افشای رابط NFC در دستگاه های خود برای پرداخت هزینه رقابتی با خدمات پرداخت رقیب است. اخیراً کمیسیون اروپا در حال تهیه قوانین مشابهی است که در 27 کشور عضو اعمال می شود و شرایط بازی را یکسان می کند.

https://techbord.com قانون جدید اتحادیه اروپا اپل را مجبور به دسترسی مشترک به NFC tech

می کند. طبق گزارش بلومبرگ ، انتظار می رود قوانین جدید در کنار چندین پیشنهاد دیگر هفته آینده رونمایی شود ، و بخشی از یک استراتژی سیاست دیجیتال گسترده تر است که در سالهای آینده آشکار خواهد شد. کمیسیون اروپا به طور خاص در اسناد اولیه از اپل نام نمی برد ، اما این شرکت به دلیل سیاست های احتمالی ضد رقابتی App Store و Apple Pay در حال تحقیق است.

غول کوپرتینو می گوید دسترسی به NFC را محدود می کند به دلایل امنیتی ، و همچنین برای حفظ کاربر پسند بودن که بسیاری از مشتریان آن را دوست دارند. با این حال ، اتحادیه اروپا این بحث را خریداری نمی کند و بیش از یک سال است که از خرده فروشان آنلاین می پرسد آیا به طور قراردادی موظف به استفاده از Apple Pay هستند.

خبر خوب برای اپل این است که اتحادیه اروپا قبل از هرگونه تغییر قانونی در سیاست دیجیتال فعلی خود ، تا سال 2022 منتظر خواهد ماند. مارکوس فربر ، که عضو پارلمان اروپا است ، معتقد است که قوانین جدید منسوخ شده است و شرکت های فناوری ارائه دهنده خدمات مالی باید بررسی بیشتری داشته باشند.

قانون جدید اتحادیه اروپا قرار است اپل را مجبور به دسترسی مشترک به فناوری NFC کند
apple/قانون-جدید-اتحادیه-اروپا-قرار-است-اپل-را-مجبور-به-دسترسی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com قاضی دادگاه منطقه به والو دستور می دهد داده های فروش بخار را به اپل تحویل دهد
techbord.com BioWare برای متمرکز کردن روی جلوه های بعدی Mass Effect و Dragon Age ، توسعه Anthem Next را متوقف می کند
techbord.com CD Projekt Red پس از حمله باج افزار ، وصله Cyberpunk 2077 v1.2 را به تأخیر می اندازد
techbord.com انویدیا با قیمت 329 دلار RTX 3060 با قابلیت دسترسی مشکوک وارد بازار می شود
techbord.com هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند
techbord.com شایعات: سامسونگ امسال یک لپ تاپ مجهز به اگزینوس با گرافیک Radeon روانه بازار می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.