خبر

 • تک بورد - قاضی بر روی نمایشگرهای

  قاضی بر روی نمایشگرهای "Flexgate" معیوب MacBook Pro اپل "آگاهانه" MacBook Pro را فروخت
  22 روز و 20 ساعت قبل

  Facepalm: چیزی که می توانید در مورد اپل بگویید این است که مطمئناً تیم حقوقی خود را مشغول می کند. وقتی با Epic و دیگران بر سر مالیات فروشگاه App خود یا مبارزه با تنظیم کننده های ضد انحصار مبارزه نمی کند ، با سر و کار زیادی در دفاع از خود در برابر دادخواست های دادرسی طبقاتی شرکت می کند.

  روز پنجشنبه ، قاضی دادگاه منطقه ای که ریاست دادخواست شکایت طبقاتی "flexgate" علیه اپل را بر عهده داشت ، حکم داد که شرکت کوپرتینو MacBook Pro های 2016 و 2017 را با نقص صفحه به فروش رساند. MacRumors خاطرنشان کرد ، نظر قاضی ادوارد داویلا این بود که "" آزمایش فشرده قبل از انتشار "نشان می دهد که صفحه نمایش دارای نقص مربوط به استرس در کابل های انعطاف پذیر آنها است.

  بازگشت به سال 2019 ، MacBook کاربران حرفه ای شروع به شکایت از یک مسئله عجیب نمایشگر کردند که باعث ایجاد اثر "" نور-مرحله "در پایین صفحه شد. سایر کاربران گزارش می دهند که نمایشگر فقط با صفحه ای که کمتر از نیمه راه بلند شده کار می کند. مشخص شد که یک کابل فلکس برای نور پس زمینه پس از باز شدن های مکرر تحت فشار قرار می گیرد و باعث از کار افتادن آن می شود. #tech #laptop #help pic.twitter.com/7kSlZbi66W

  - دیلن بالدوین (Dylan_Actor) 12 ژوئن 2020

  در ابتدا ، اپل وجود نقص را انکار کرد و کاربران با ضمانت تاریخ انقضا مجبور به سرفه شدند 600 دلار برای تعمیر صفحه نمایش این موضوع در دادخواست فشار بر اپل برای رسیدگی به این مشکل "Flexgate " لقب گرفت. کوپرتینو سرانجام در ماه مه 2019 این مشکل را اذعان کرد که برنامه تعمیر صفحه نمایش رایگان MacBook Pro 2016 را آغاز کرده است به شرطی که مالکان ظرف چهار سال پس از خرید درخواست تعمیر کنند.

  اپل هنوز اصرار داشت که نقص فقط در "درصد بسیار کمی از نمایشگرهای 13 اینچی MacBook Pro 2016 است. " با این حال ، کاربران همچنان گزارش دادند که این مسئله در MacBook Pro های 13 و 15 اینچی ساخته شده در سال 2016 و 2017 وجود دارد.

  شاکی نماینده در عمل کلاس ، ماهان طالش پور ادعا می کند که در حالی که اپل این مسئله را انکار می کرد ، پست های انجمن های پشتیبانی خود را که مربوط به نقص بود حذف کرد تا آن را بپوشاند. قاضی داویلا که قبلاً تشخیص داده بود که آزمایش نقص را آشکار می کند ، اظهار داشت که اگر اتهام طالش پور صحت داشته باشد ، این امر به اثبات همدستی اپل کمک می کند.

  "اگر اپل نظرات خود را در مورد وب سایت آن از مصرف کنندگان شکایت از نمایشگرهای مربوط به نقص ادعا شده ، نشان می دهد که اپل از نقص ادعایی ، برتر از شاکیان یا اعضای بالقوه کلاس آگاهی داشته است. "

  تیم دفاعی اپل گفت که اتهامات فروش آگاهانه لپ تاپ های دارای صفحه معیوب بر اساس "پیش فرض های غلط" است. ادعا می کند که طالش پور سه سال پس از خرید از MacBook 2017 خود بدون مشکل استفاده کرده است. آزمایش استرس ، که معمولاً با تعداد مشخصی از دهانه ها و دهانه ها انجام می شود ، لزوماً این مشکل را آشکار نمی کند زیرا مصرف کننده می تواند متفاوت باشد.

خبرهای دیگر از اپل