techbord.com فروش نیم تریلیون دلاری App Store در سال گذشته

هیچ مخفی نیست که اکوسیستم App Store پول زیادی بدست می آورد، رقم خرید دقیق بسیار باور نکردنی است. تنها سال گذشته، بازار اپل از 519 میلیارد دلار اعتبار و فروش باورنکردنی در سراسر جهان پشتیبانی کرد.

رقم نیم تریلیون ناشی از مطالعه اقتصاددانان مستقل در گروه تحلیل می باشد. مشخص شد که بیشتر پول از فروش کالاها و خدمات بدنی (413 میلیارد دلار) و به دنبال آن کالاها و خدمات دیجیتال (61 میلیارد دلار) و همچنین از تبلیغات درون برنامه ای (45 میلیارد دلار) بدست آورده است.

 علی رغم اینکه اندروید سهم بیشتری از بازار تلفن های هوشمند را به خود اختصاص داده است، App Store اپل مدت هاست مجهزتر از Play Store Google می باشد. صاحبان آیفون تمایل به صرف هزینه بیشتر از اندروید دارند و راهی که اپل کاربران را در اکوسیستم خود قفل می کند باعث افزایش فروش می شود. عملکرد قوی این فروشگاه باعث شد تا کوپرتینو (Cupertino) به اولین شرکت آمریکایی تبدیل شود که اخیراً به ارزش 1.5 تریلیون دلاری رسیده است.

با اپل کاهش 15 تا 30 درصدی کلیه کالاها و خدمات دیجیتالی خریداری شده از طریق App Store، بیشتر از 519 میلیارد دلار به توسعه دهندگان و مشاغل شخص ثالث اختصاص یافته است.

مدیرعامل تیم کوک گفت: App Store مکانی است که مبتکران و خیال پردازان می توانند ایده های زندگی خود را به  آن منتقل کنند و کاربران می توانند ابزارهای ایمن و قابل اعتماد برای بهتر شدن زندگی خود بیابند. در یک زمان دشوار و ناآرام،App Store  فرصت های ماندگار برای کارآفرینی، بهداشت و رفاه، آموزش و ایجاد اشتغال فراهم  کند، و به افراد کمک می کند تا به سرعت با دنیای در حال تغییر خود را وفق دهند.

اپل می نویسد که App Store که در سال 2008 راه اندازی شده است، امن ترین بازار برنامه جهان است. این برنامه 2 میلیون برنامه دارد و هر هفته توسط نیم میلیارد نفر در 175 کشور جهان بازدید می شود.

فروش نیم تریلیون دلاری App Store در سال گذشته
apple/فروش-نیم-تریلیون-دلاری-app-store-در-سال-گذشته

آخرین مطالب سایت
techbord.com گره فرایند 1 آلفای میکرون بهبود چشمگیری در تراکم و عملکرد DRAM ارائه می دهد
techbord.com Tomb Raider و Skull Island در حال دریافت اقتباس های انیمیشن از Netflix هستند
techbord.com نهاد ناظر اتحادیه اروپا خواستار تحقیق در مورد مسئله دائمی نرمافزار Joy-Con است
techbord.com لیست کامل گزینه های جایگزین برای همه محصولات Google
techbord.com آخرین زنگ ویدئویی Ring's کوچکترین و مقرون به صرفه ترین در حال حاضر است
techbord.com کارل پی ، بنیانگذار وان پلاس ، استارت آپ فناوری را با نام Nothing راه اندازی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.