خبر

 • تک بورد - فروشگاه App اپل در هفته کریسمس 1.8 میلیارد دلار هزینه کرد

  فروشگاه App اپل در هفته کریسمس 1.8 میلیارد دلار هزینه کرد
  21 ساعت و 15 دقیقه قبل

  TL ؛ DR: همه گیری برای اکثر مشاغل بد بوده است ، اما بسیاری از شرکت های فناوری از اقامت مصرف کنندگان در خانه سود می برند. یکی از این موارد اپل است که به تازگی آمار فروش تعطیلات خود را برای App Store و میزان درآمد شرکت توسعه دهندگان از زمان راه اندازی آن در سال 2008 نشان داده است.

  اپل می نویسد که طی یک هفته بین شب کریسمس و شب سال نو ، مشتریان فروشگاه اپل 1.8 میلیارد دلار برای کالاها و خدمات دیجیتال هزینه کرده اند که بیشتر آنها به بازی ها اختصاص یافته اند. کاربران همچنین یک رکورد هزینه یک روزه بیش از 540 میلیون دلار را در روز سال نو به ثبت رسانده اند.

  غول کوپرتینو خاطرنشان می کند که چگونه محبوب ترین برنامه های سال همه گیری در حال انجام را منعکس می کنند ، با برنامه هایی که باعث ارتباط و سرگرمی افراد می شود در صدر لیست. Zoom و Disney + دو برنامه با بیشترین بارگیری همراه با بازی هایی مانند Among Us و Roblox بودند.

  همچنین اپل یادآور می شود که از زمان راه اندازی App Store در سال 2008 ، توسعه دهندگان بیش از 200 میلیارد دلار درآمد کسب کرده اند ، در حالی که این رقم از 155 میلیارد دلار است. پارسال. ">

  اپل می نویسد که اپل موزیک یک سال رکورددار است ، هرچند این شرکت هرگز جزئیات آن را ارائه نکرد. این گزارش اضافه کرد که نزدیک به 90 درصد شنوندگان از ویژگی هایی مانند Listen Now ، جستجوی کاملاً جدید ، ایستگاه های رادیویی شخصی و پخش خودکار استفاده می کنند. علاوه بر این ، "تعامل با شعر برجسته صنعت اپل موسیقی از سال 2020 دو برابر شده است."

  Apple Pay با بیش از 90 درصد فروشگاه ها در ایالات متحده ، 85 درصد فروشگاه ها در انگلستان و 99 درصد فروشگاه های استرالیا اکنون با استفاده از این سیستم عامل پرداخت را می پذیرند. در جای دیگر ، برنامه Apple TV در بیش از 1 میلیارد صفحه نمایش در 100 کشور و منطقه در دسترس است. Apple Books اکنون ماهانه بیش از 90 میلیون کاربر فعال دارد و بیش از 140 بازی در Apple Arcade در دسترس است.

خبرهای دیگر از اپل