techbord.com فروشگاه های اپل در هنگام قفل جدید در انگلیس و فرانسه به کلیک و جمع آوری روی می آورند

به دنبال افزایش شدید پرونده ها در چند هفته گذشته ، انگلیس امروز وارد دومین قفل اصلی خود شد ، که فعالیت های غیر ضروری را حداقل تا 2 دسامبر تعطیل می داند. اما فروشگاه های اپل به طور کامل شاتر نخواهند شد. آنها سرویس Storefront را اجرا می کنند که به شما امکان می دهد مشتریان سفارشات خود را شخصاً جمع آوری کنند.

محدودیت های انگلیس (اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی سیاست های متفاوتی دارند) کاملاً سختگیرانه تعطیلی تابستان در باز ماندن مدارس و دانشگاه ها نیست - تا کنون. کافه ها ، سالن های ورزشی ، رستوران ها و سایر مشاغل غیر ضروری باید حداقل برای چهار هفته تعطیل شوند ، این بدان معناست که در هنگام راه اندازی آیفون 12 در 13 نوامبر ، صف های طولانی معمول خارج از فروشگاه های اپل را نمی بینیم.

خوشبختانه برای اپل و سایر خرده فروشانی که خدمات مشابهی ارائه می دهند ، مشتریان همچنان می توانند محصولات را با استفاده از "کلیک و جمع آوری" خریداری کنند. مرور در فروشگاه ممنوع است و نوار Genius وجود ندارد.

"ویترین های فروشگاه Express" اپل به مشتریان این امکان را می دهد تا سفارشات آنلاین را در یک پنجره وانت امن و راحت جمع آوری کنند ، "این شرکت در بیانیه ای به iMore گفت. "مرور فروشگاه مجاز نیست ، و سرویس فقط با یک زمان اختصاصی ارائه می شود. سرویس کلیک و جمع آوری امکان دریافت سفارشات و بازده مناسب را فراهم می کند ، اما پشتیبانی نابغه در دسترس نیست. اپل وضعیت برنامه iPhone Upgrade که فقط در انگلیس در فروشگاه موجود است. "

فرانسه هفته گذشته نیز به همین قفل بسته بود (29 اکتبر) ، که حداقل تا 1 دسامبر ادامه خواهد داشت. اپل در آن کشور سرویس کلیک و جمع آوری را نیز اداره می کند.

9To5Mac می نویسد که اپل ویترین های فروشگاه Express را به بیش از 50 مکان اضافه کرده است از 4 نوامبر در سراسر ایالات متحده ، فرانسه ، کانادا و انگلستان.

گزینه امن تر و احتمالاً آسان تر برای افرادی که در کشورهای محصور هستند استفاده از سرویس تحویل بدون تماس است ، اما حداقل در آنجا گزینه t است در صورت تمایل ، آیفون ها را شخصاً جمع کنید. جالب است که ببینیم قفل شدن چه تاثیری در فروش اولیه آیفون 12 دارد.

در انگلستان ، آیفون 12 دارای سرعت 5G کمی کندتر و گران تر از ایالات متحده است. اپل همچنین موقعیت مارک های تنظیم کننده را تغییر داده است

اعتبار تصویر اصلی: @ jgrano305

فروشگاه های اپل در هنگام قفل جدید در انگلیس و فرانسه به کلیک و جمع آوری روی می آورند
apple/فروشگاه-های-اپل-در-هنگام-قفل-جدید-در-انگلیس-و-فرانسه-به.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بررسی AMD Ryzen 9 5980HS: Zen 3 برای لپ تاپ
techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است
techbord.com این شرکت برای انجام بازی ها به مدت یک سال 41000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
techbord.com هوشمندی هلیکوپتر مریخ ناسا ماه آینده به سیاره سرخ خواهد رسید
techbord.com CDPR خط اصلی داستان در آخرین به روزرسانی Cyberpunk 2077 را شکست
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.