خبر

 • تک بورد - غذاهای سیری در رویداد رسانه ای اعلام نشده 20 آوریل اپل

  غذاهای سیری در رویداد رسانه ای اعلام نشده 20 آوریل اپل
  10 روز و 8 ساعت قبل

  ناظران معتقدند که اپل در حال آماده سازی برای رونمایی از مدل های جدید iPad Pro است که انتظار می رود بزرگترین مدل دارای فناوری نمایشگر Mini LED باشد که نسبت های کنتراست بهبود یافته و روشنایی بیشتری ارائه می دهد. مشکلات تولید می تواند منجر به تاخیر در تاریخ حمل و نقل و مقدار محدود شود اما ما زودتر از هفته آینده نمی دانیم.

  در صورت صحت اطلاعاتی که سیری با برخی از کاربران به اشتراک می گذارد ، iPad Pro تازه شده اپل می تواند زودتر پوشش دهد.

  MacRumors اخیراً از دستیار مجازی در مورد رویداد بعدی اپل س askedال کرده است و جای تعجب دارد که سیری پاسخ داده است با یک تاریخ میخ دار - سه شنبه ، 20 آوریل. گزارش شده است که این رویداد در دفتر مرکزی اپل در کوپرتینو برگزار می شود ، اگرچه تقریباً مطمئناً پخش "فقط آنلاین" از قبل ضبط شده است.

  همانطور این نشریه به درستی یادداشت می کند ، اپل به طور معمول رسانه ها را از حوادث آینده حدود یک هفته قبل مطلع می کند ، به این معنی که احتمالاً بعداً امروز اعلامیه رسمی این شرکت را خواهیم دید.

   https://techbord.com غذاهای سیری در رویداد رسانه ای اعلام نشده 20 آوریل اپل

  ردیاب AirTags که مدتهاست شایعه شده اپل نیز می تواند یک ظاهر ، و ما متعجب نخواهیم شد که نسخه به روز شده Apple TV را نیز به نمایش بگذارد. گفته می شود که mashup Apple TV + HomePod هنوز در مراحل اولیه توسعه است و احتمالاً آماده نخواهد شد.

  گزارش شده است که یک دستگاه واقعیت افزوده نیز برای سال 2021 در دست ساخت است اما ما شک داریم که اپل این اطلاعیه را برای اواخر سال ذخیره می کند.

خبرهای دیگر از اپل