عکس های Apple AirPods 3 نشت می کند ، طراحی مشابه AirPods Pro را نشان می دهد

شایعه سازی: نسل بعدی AirPod های استاندارد احتمالاً شباهت های زیادی با AirPods Pro فعلی دارد ، حداقل بر اساس تصاویر فاش شده در فضای مجازی. در صورت وجود ، بخش صوتی اپل با تولید محصولات شیک و بالاتر از حد متوسط ​​که با آیفون و سایر سخت افزارهای ساخت اپل ارتباط برقرار می کنند ، گاو نقدی دیگری را برای این شرکت ثابت کرده است.

اپل در حال آماده سازی مدل های جدید AirPods برای سال آینده است ، از جمله AirPods 3 دوباره طراحی شده ، نسخه کوچکتر AirPods Pro و یک جفت هدفون بالای گوش با عنوان AirPods Studio. شایعه شده است که مدل های اخیر از یک طراحی مدولار برخوردار هستند ، اما اطلاعات کمی در مورد AirPods 3 وجود دارد. بین AirPods 2 فعلی و AirPods Pro قرار دارد. ظاهراً این امر با انتقال به یک راه حل سیستم در بسته (SiP) تسهیل می شود ، که در کنار آن فضای بیشتری را برای باتری در اختیار لوازم الکترونیکی لازم قرار می دهد.

https://techbord.com اپل AirPods 3 عکس نشت می کند ، طراحی مشابه AirPods Pro را نشان می دهد

این مورد توسط وبلاگ چینی دوباره تأیید شده است 52Audio ، که عکس های لو رفته از نسل سوم AirPods و پرونده همراه آن را منتشر کرد. به نظر می رسد گوش های جدید دارای شکل گردتر و ساقه کوتاه تری هستند که شبیه AirPods Pro هستند. با این حال ، به نظر می رسد که اپل بار دیگر از یک روش متناسب برای همه استفاده خواهد کرد ، که می تواند به این معنی باشد که نکات قابل تغییر در گوش به عنوان ویژگی "Pro" باقی می ماند.

بر اساس تحقیقات CounterPoint Research ، AirPods اپل هنوز هم بازار واقعی گوشی های بی سیم را هدایت می کند. انتظار می رود حجم محموله در سال جاری به 82 میلیون دستگاه برسد ، اما سهم کل بازار به تدریج توسط تعداد زیادی از مارک های تخصصی چینی که راه حل های ارزان تری ارائه می دهند ، از بین می رود. طبق گزارشات AirPods 3 199 دلار قیمت گذاری خواهد شد که احتمالاً این روند نزولی را برعکس نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *