خبر

 • تک بورد - ظاهراً هدست واقعیت ترکیبی اپل که با چالش‌های طراحی مواجه است، ممکن است تا سال 2023 به تعویق بیفتد

  ظاهراً هدست واقعیت ترکیبی اپل که با چالش‌های طراحی مواجه است، ممکن است تا سال 2023 به تعویق بیفتد


  9 روز و 19 ساعت قبل

  خط تولید اپل در سال 2022 ممکن است به اندازه پیش بینی اولیه نباشد. منابع آشنا به این موضوع به بلومبرگ گفتند که اپل در ابتدا قصد داشت هدست واقعیت ترکیبی خود را در سال 2021 رونمایی کند و پس از کار بر روی این پروژه از سال 2015، امسال آن را عرضه کند. هدست در WWDC امسال در ژوئن. مشکلات توسعه می تواند اپل را وادار کند تا هدست را حتی بیشتر به عقب براند.

  کسانی که از برنامه‌های این شرکت اطلاع دارند ادعا می‌کنند که اپل با چالش‌هایی با دوربین و نرم‌افزار دستگاه مواجه است. داغ شدن بیش از حد یکی دیگر از نگرانی‌ها است و اعتقاد بر این است که یکی از دو تراشه پردازشی اصلی این دستگاه‌های پوشیدنی مقصر است.

  گفته می‌شود تراشه‌های مورد نیاز برای تامین انرژی هدست، اجزای سطح بالایی هستند، مانند آنچه که معمولاً در لپ‌تاپ‌ها یافت می‌شود. . همانطور که می توانید تصور کنید، فشردن آنها به چیزی که برای پوشیدن روی سر شما طراحی شده است، می تواند چالش های مهندسی ایجاد کند.

  https://techbord.com <b>ظاهراً</b> <b>هدست</b> <b>واقعیت</b> مختلط اپل که با چالش‌های <b>طراحی</b> <b>مواجه</b> است، می‌تواند تا سال <b>2023</b> به <b>تعویق</b> بیفتد

  طبق گزارش‌ها، نمونه‌های اولیه اولیه مشکلات حرارتی را با استفاده از یک دستگاه پردازش خارجی که داده‌ها را به‌صورت بی‌سیم منتقل می‌کرد، برطرف کردند. هدست، اما منابع گفتند، جانی آیو، مدیر سابق طراحی اپل، علاقه‌ای به سخت‌افزار اضافی نداشت و این ایده را کنار گذاشت.

  انتظار می‌رود اولین مدل اپل یک محصول گران قیمت با قیمت بالقوه 2000 دلار باشد. . ایده این است که از آن برای کمک به ایجاد یک اکوسیستم قوی از برنامه‌ها استفاده کنیم - از این رو تمایل به تبلیغ آن در WWDC - قبل از هدف قرار دادن مخاطبان گسترده‌تری با محصولات آینده و احتمالاً مقرون به صرفه‌تر.


  تگ ها:

  ظاهراً , هدست , واقعیت , ترکیبی , چالش‌ , طراحی , مواجه , ممکن , 2023 , تعویق , بیفتد


  v 19
خبرهای دیگر از اپل