خبر

 • تک بورد - طرفداران حریم خصوصی اروپا شکایتی را علیه سیستم ردیابی تبلیغات اپل تشکیل می دهند

  طرفداران حریم خصوصی اروپا شکایتی را علیه سیستم ردیابی تبلیغات اپل تشکیل می دهند
  چند ثانیه قبل

  در اتحادیه اروپا ، طرفداران حریم خصوصی اپل را به نقض قانون حریم خصوصی اروپا از طریق استفاده ضمنی از کد رهگیری در آیفونهای کاربران بدون رضایت آنها متهم می کنند. این شرکت به طور طبیعی مخالف است و قول می دهد تمام توضیحات لازم را در مورد نحوه کار به تنظیم کنندگان ارائه دهد.

  اپل مورد انتقاد حامیان حریم خصوصی در اتحادیه اروپا قرار دارد که قبلاً فیس بوک را به دلیل عدم رعایت مقررات کلی حریم خصوصی داده های اتحادیه اروپا هدف قرار داده بودند ، همه در حالی که از کمبود شدید بودجه کمیسیون محافظت از داده ایرلند که تحقیقات را کند کرده است ابراز تاسف می کند. به یک خزنده بپردازید.

  فعال اتریشی ماکس شرمز و گروه غیرانتفاعی او NOYB (هیچ یک از تجارت شما) اخیراً دو شکایت به مقامات اسپانیا و آلمان ارائه دادند و اپل را به نقض قانون حریم خصوصی اروپا متهم کردند. به طور خاص ، آنها ادعا می کنند که این شرکت کاربران آیفون را برای اهداف تبلیغاتی غیرقانونی ردیابی کرده است زیرا از کاربران رضایت صریح نمی خواهد.

  این شکایت به شناسه اپل برای تبلیغ کنندگان (IDFA) اشاره دارد ، که در دستگاه کاربر ذخیره می شود و به شرکت و اشخاص ثالث امکان می دهد رفتار آنلاین و تنظیمات مصرفی آنها را ردیابی کنند. Schrems اساساً استدلال می کند که این کدهایی که اپل استفاده می کند با کوکی ها قابل مقایسه است که طبق قوانین حریم خصوصی اتحادیه اروپا نیاز به رضایت کاربر است.

خبرهای دیگر از اپل