خبر

 • تک بورد - طراحی آیفون 13 که در پرونده های CAD درز کرده است به تفصیل ارائه شده است

  طراحی آیفون 13 که در پرونده های CAD درز کرده است به تفصیل ارائه شده است
  2 روز و 12 ساعت قبل

  Jon Prosser در آخرین اپیزود خود در Front Page Tech ، آیفون 13 آینده را فاش کرد. این طرح هیچ پیشگویی را نشان نمی دهد. در حقیقت ، Prosser خاطرنشان می کند که بیشتر ویژگی هایی که می توان از پرونده های CAD دریافت کرد ، قبلاً درز کرده است.

  با توجه به پرونده های طراحی ، آیفون 13 و آیفون 13 پرو کمی ضخیم تر از آیفون 12 هستند تا باتری بزرگتری در آن جای گیرد. شکاف جلو کوچکتر است. آرایه دوربین عقب به صورت مورب تنظیم شده است. از نظر جسمی چیز دیگری نیست که فقط از ارائه CAD آموخته شود و این موضوع هنوز شایعه ای را ایجاد نکرده است.

  تنها خبر واقعی در اینجا چیزی است که خود پروسر هنگام پخش انجام داده است. وی پرونده های CAD را در Google Drive در دسترس عموم قرار داد. هر کسی می تواند فایلهای STEP آیفون 13 و آیفون 13 پرو را از پیوندهای موجود در فیلم Prosser بارگیری کند.

  Prosser پس از فاش کردن گفت: "می دانید چه چیزی؟ F *** آن؟" رندرهای طاقت فرسا "من امروز حال و هوایی دارم. آیا کسی قبلاً به شما پرونده های CAD برای یک آیفون منتشر نشده در اختیار شما قرار داده است؟ "

  پرونده های منحصر به فرد CAD از محصولات منتشر نشده چیزی نیست که عموما هشدار دهندگان به صورت عمومی منتشر کنند. مناطق خاکستری قانونی را کنار بگذارید ، پروسر احساس اطمینان می کند که پرونده ها چیزی را نشان نمی دهد که تیم حقوقی اپل را بر پشت او بگذارد. علاوه بر این ، احتمالاً برای جلوگیری از ادعای مارک تجاری ، پرونده های STEP با نام Generic Smartphone و Generic Smartphone Pro نامگذاری شده اند.

  اگر علاقه مند هستید و دارای اتوکد هستید ، می توانید هر دو پرونده را بارگیری کرده و به صورت بومی باز کنید. شما همچنین می توانید مدل های سه بعدی را با استفاده از یک نمایشگر STP آنلاین مانند نمونه ای در ShareCAD مشاهده کنید ، اگرچه ممکن است مدل ها نیز ارائه نشوند.

  اعتبار تصویر: هادریان

خبرهای دیگر از اپل