خبر

 • تک بورد - شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است

  شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
  7 روز و 6 ساعت قبل

  مک بوک های جدید M1 و Mac Mini اپل نظرات درخشان دریافت کرده اند. بسیاری از رسانه ها عملکرد شگفت انگیزی را که به رایانه های مجهز به x86 ارائه می دهد تحسین کرده اند. با این حال ، اپل هنوز صف های iMac و Mac Pro خود را به سیلیکون جدید ارتقا نداده است ، بنابراین یک YouTuber کارآفرین تصمیم گرفت امور را به دست خود بگیرد.

  لوک میانی در ابتدا iMac مجهز به Intel را جدا کرد تا آن را به قسمت های مدرن تری ارتقا دهد ، اما در عوض آجر ساختن آن را خاتمه داد. او پس از ابراز تاسف در مورد کمبود iMac مجهز به M1 ، تصمیم گرفت که خودش بخواهد آن را بسازد. این پروژه خود چشمگیر و نسبتاً ساده است ، همه موارد در نظر گرفته شده است. او اساساً فقط صفحه منطقی M1 Mac Mini را درون پوسته iMac قرار می دهد (تمام قسمتهای اصلی را حذف می کند).

  برای شروع ، میانی ابتدا تمام داخلی iMac 2011 خود را حذف کرد ، و آن را به یک غالبا پوسته خالی است. سپس او یک صفحه مبدل نصب کرد که اساساً iMac را به یک نمایشگر faux-Cinema تبدیل می کند. وی M1 Mac Mini را به آن متصل کرد تا نشان دهد می توان از آن به عنوان مانیتور استفاده کرد. اما مطمئناً کافی نبود. او صفحه منطقی را از آن Mac Mini بیرون آورد و با استفاده از بن بست های موجود ، آن را در کیس iMac پیچ داد. پس از اتمام این کار ، او با موفقیت MacGuyvered یک iMac خانگی مجهز به M1 استفاده کرد.

  میانی توجه داشت که پس از ساخت چند "چین و چروک" وجود داشت. در ابتدا ، سیگنال های Wi-Fi و بلوتوث ضعیف بودند زیرا از دو آنتن فقط دو دستگاه متصل بودند. وی با استفاده مجدد از باند اصلی آنتن iMac و اتصال آنها به مادربرد ، از اتصال دهنده های مشابه استفاده کرد.

  علاوه بر این ، از آنجا که تمام تلاش وی این بود که صفحه منطقی Mac Mini را درون پوسته iMac قرار دهد ، او بدون بندر. روشن کردن رایانه همچنین به وی نیاز داشت تا صفحه را به طور کامل حذف کند ، که البته ایده آل نیست.

  تماشای این فیلم ویدیویی جالب است و فقط به گمانه زنی ها در مورد چگونگی مهندسی اپل برای تراشه های خود دامن می زند. در یک شاسی بسیار بزرگتر مانند iMac یا Mac Pro. فضای خنک کننده حرارتی اضافی به اپل اجازه می دهد تا سیلیکون بزرگتر و قدرتمندتری را شلوغ کرده و به طور جدی با بهترین تراشه های اینتل و AMD رقابت کند در حالی که به میزان قابل توجهی کم مصرف است.

خبرهای دیگر از اپل