خبر

 • تک بورد - شایعه شده است که آیفون 14 پرو دارای دوربین 48 مگاپیکسلی و لنز پریسکوپ در سال 2023 خواهد بود.

  شایعه شده است که آیفون 14 پرو دارای دوربین 48 مگاپیکسلی و لنز پریسکوپ در سال 2023 خواهد بود.


  1 ماه قبل

  مینگ چی کو، تحلیلگر اوراق بهادار TF International در یادداشت اخیر خود به سرمایه گذاران گفت که او معتقد است آیفون بعدی اپل دارای دوربین 48 مگاپیکسلی خواهد بود و در سال بعد از یک لنز پریسکوپ بهره می برد.

  کو قبلاً گفته بود که دوربین 48 مگاپیکسلی شایعه شده به مدل‌های آیفون 14 پرو، گوشی‌های رده بالای اپل محدود می‌شود. دوربین جدید که گفته می‌شود توانایی ضبط ویدیوی ۸K را نیز دارد، ممکن است از خروجی ۱۲ مگاپیکسلی از طریق binning پیکسل نیز پشتیبانی کند. اگرچه جدید نیست، اما هدف از این ویژگی بهبود کیفیت تصویر در نور کم با ترکیب داده‌ها از چندین پیکسل در یک پیکسل است، البته به قیمت کاهش وضوح.

  لنز پریسکوپ نیز نوآوری جدیدی نیست. Huawei P40 Pro+ دارای یکی است، که همانطور که از نام آن پیداست، امکان زوم اپتیکال گسترده ای را فراهم می کند. در P40 Pro+، زوم اپتیکال 10 برابر را فعال می کند. برای مقایسه، آیفون 13 پرو مکس فقط می تواند زوم اپتیکال 3 برابری انجام دهد.

  https://techbord.com iPhone 14 <b>شایعه</b> شده است که Pro <b>دارای</b> <b>دوربین</b> 48 <b>مگاپیکسلی</b> و لنز <b>پریسکوپ</b> در سال <b>2023</b> <b>خواهد</b> بود

  Kuo در یادداشتی از اوایل سال جاری گفت که یک Face ID / Touch ID زیر نمایشگر با حذف ناچ نیز ممکن است در دست ساخت باشد. برای بسیاری از خریداران بالقوه، این می‌تواند نقطه فروش بزرگ‌تری نسبت به یک دوربین جدید باشد، زیرا بریدگی آن عموماً مورد پسند نیست.

  در آخرین یادداشت سرمایه‌گذار، کو گفت که ارتقاء دوربین‌های دریافتی، تامین‌کننده اپتیک لارگان را بهبود می‌بخشد. سهم بازار دقیق، و در نتیجه، درآمد و سود. بر اساس شایعات، سهام آن شرکت بیش از 1.5 درصد افزایش یافته است.

  اعتبار تصویر The Gate


  تگ ها:

  شایعه , آیفون , دارای , دوربین , مگاپیکسلی , پریسکوپ , 2023 , خواهد , بود.


  v 17
خبرهای دیگر از اپل