خبر

 • تک بورد - شایعات در زمینه طراحی مجدد MacBook Air در تصاویر لو رفته نشان داده شده است

  شایعات در زمینه طراحی مجدد MacBook Air در تصاویر لو رفته نشان داده شده است
  4 روز و 17 ساعت قبل

  شایعه سازی: ممکن است در سال آینده طراحی جدید MacBook Air وارد بازار شود و اطلاعات بیشتری در این زمینه ظاهر شود زیرا اپل هنوز در آزمایشگاه های خود آن را کامل می کند. مثل همیشه ، این را با یک دانه نمک مصرف کنید ، اما به نظر می رسد iMac جدید رنگارنگ با حاشیه های باریک سفید ، صفحه کلید سفید و لوازم جانبی متناسب با رنگ ممکن است نشان دهنده خوبی باشد که این شرکت برای آینده نزدیک ذخیره کرده است.

  ماه ها است شایعه می شود که MacBook Air که دوباره طراحی شده است در لیست اولویت های اپل قرار دارد. برخی از ناظران صنعت به پیشرفتهای داخلی جالب توجهی در اپل اشاره دارند ، از جمله آزمایش نمونه اولیه 15 اینچی MacBook Air به عنوان یک مورد جدید بالقوه برای خانواده.

  با توجه به اطلاعات معتبر Jon Prosser ، آینده MacBook Air از ناحیه راحتی خود خارج شده و از رنگهای پاستلی استقبال می کند ، حتی ممکن است به رنگ کابل شارژ موجود در جعبه باشد.

  به منظور انتقال این طراحی جدید بدون دادن منبع به عموم ، پروسر از طراح ایان زلبو کمک گرفت. بر اساس این رندرها ، می توانیم ببینیم که اپل در حال کاهش دادن حاشیه ها و سفید کردن آنها است ، دقیقاً مانند آنچه در iMac جدید انجام شد.

  با مضحک بودن ، ممکن است اینتل به طور تصادفی هنگام آزمایش بخشی از این طراحی را پیش بینی کرده باشد مسخره کردن اپل سیلیکون مکینتاش در یکی از تبلیغات جدید با جاستین لانگ بازیگر "I 'ma Mac ".

   https://techbord.com شایعه تغییر طراحی مجدد MacBook Air در تصاویر فاش شده

  سایر تغییرات قابل توجه نشان داده شده در رندرهای نمونه اولیه Air ، طراحی پایین متفاوت و افزودن درگاه شارژ MagSafe به سمت چپ است. در کنار دو پورت Thunderbolt 4.

  تغییر اخیر چیزی است که ما قبلاً در مورد آن شنیده بودیم ، زیرا گفته می شود که اپل پس از حذف آن در سال 2016 ، این ویژگی را مجدداً در همه MacBook ها معرفی می کند. همچنین انتظار می رود سرعت شارژ سریعتر از آنچه در استاندارد فعلی USB-C امکان پذیر است را ارائه دهد.

  https: / /techbord.com شایعه تجدید طراحی MacBook Air در تصاویر فاش شده

  ظاهراً طراحی شده در قسمت زیرین دو نوار لاستیکی به جای پایه های لاستیکی کنونی موجود در همه MacBook ها وجود دارد ، که احتمالاً به لنگر انداختن دستگاه روی میز کمک می کند تا کسی از آن استفاده کند. سیم برق شانس کمتری برای بیرون کشیدن از روی آن است.

  یکی دیگر از تغییرات جالب توجه در طراحی ، صفحه کلید سفید است که با طرح صفحه کلید جادویی خارجی اپل مطابقت دارد. اپل صفحه کلیدهای جدید قیچی را در جدیدترین MacBooks "صفحه کلیدهای جادویی" فراخوانی می کند که احتمالاً طرح و نام آنها را تراز می کند.

  MacBook های آینده همچنین می توانند معرفی جانشین M1 SoC باشند ، که بسیار عالی است در صنعت فناوری توسط بسیاری پیش بینی شده است. تنها مشکل این است که اپل در حال حاضر در تأمین اجزای لازم برای محصولات فعلی مشکل دارد ، زیرا این روزها حتی تراشه های درایور نمایشگر 1 $ نیز سخت شده اند. این ممکن است راه اندازی MacBook Air جدید را تا اواخر سال 2022 یا بعد از آن ، زمانی که انتظار می رود تأمین این قطعات با تقاضا جبران کند ، به تأخیر بیندازد.

خبرهای دیگر از اپل