خبر

 • تک بورد - سخنرانی اصلی WWDC 2021 اپل را اینجا ساعت 10 صبح PDT / 1 بعد از ظهر EDT - M1X MacBook Pro inbound مشاهده کنید؟

  سخنرانی اصلی WWDC 2021 اپل را اینجا ساعت 10 صبح PDT / 1 بعد از ظهر EDT - M1X MacBook Pro inbound مشاهده کنید؟
  6 روز و 15 ساعت قبل

  کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل (WWDC) امروز آغاز می شود و شما می توانید رویداد اصلی را از ساعت 10 صبح PDT / 1 بعد از ظهر EDT تماشا کنید. انتظار می رود امسال شاهد برخی از نکات مهم در زمینه نرم افزار باشد ، از جمله iOS 15 ، iPadOS 15 ، MacOS 12 و سایر سیستم عامل های دیگر دستگاه ها. همچنین شایعاتی مبنی بر رونمایی اپل از برخی سخت افزارهای جدید وجود دارد: جدیدترین نسخه های MacBook Pro.

  با پیروی از سنت ، نسخه بعدی سیستم عامل آیفون این شرکت یک عنوان اصلی در WWDC نرم افزار محور است. ما درباره آنچه که iOS 15 ارائه می دهد چیز زیادی نمی دانیم ، اگرچه MacRumors از یک صفحه قفل به روز شده ، ویژگی های جدید حریم خصوصی و اطلاع رسانی و به روزرسانی های iMessage خبر می دهد که به این سرویس کمک می کند تا بهتر با WhatsApp رقابت کند. همچنین شایعه شده است که این آخرین نسخه سیستم عامل ، که انتظار می رود در ماه سپتامبر وارد بازار شود ، پشتیبانی از iPhone 2016 ، iPhone 6s و iPhone 6s Plus را کاهش می دهد.

  iPadOS 15 نشان داده می شود در این رویداد نیز خاموش است و ما می توانیم macOS 12 ، watchOS 8 و tvOS 15 را مشاهده کنیم. گفته می شود که به روزرسانی سیستم عامل تلویزیون اپل کنترل والدین و ویژگی های مدیریت زمان را اضافه می کند تا بچه ها از تماشای محتوای بزرگسالان و یا خرج زیاد جلوگیری کنند. زمان binging همچنین اپل ممکن است یک سیستم عامل کاملاً جدید بنام "homeOS" فاش کند.

  https://techbord.com اپل را تماشا کنید سخنرانی WWDC 2021 در اینجا ساعت 10 صبح PDT / 1 بعد از ظهر EDT - M1X MacBook Pro inbound؟

  یکی از شگفتی های بزرگ در مراسم WWDC می تواند رونمایی از 16 اینچ و احتمالاً 14- باشد. MacBook Pro اینچی ، مجهز به سیستم M1X SoC داخلی. برخی شایعات ادعا می کنند که دو نسخه از این تراشه وجود دارد ، یکی دارای پردازنده گرافیکی 16 هسته ای و دیگری با پردازنده گرافیکی 32 هسته ای ، دومی عملکرد گرافیکی قابل مقایسه با لپ تاپ مجهز به RTX 3070 را ارائه می دهد.

  MacBook Pro های جدید همچنین می توانند از نمایشگرهای Mini LED مشابه لپ تاپ های جدید Predator ایسر ، وب کم 1080p و سه پورت USB-C Thunderbolt برخوردار باشند. آنها همچنین ممکن است کارت خوان SD ، پورت HDMI و پورت MagSafe را دوباره معرفی کنند. گفته می شود که اپل قرار است لپ تاپ های جدید را در گزینه های مختلف رنگی ارائه دهد و آنها فاقد Touch Bar خواهند بود

خبرهای دیگر از اپل