techbord.com سخنرانی اصلی

یک چیز دیگر: آیا کوپرتینو امروز اولین مکینتاش مجهز به سیلیکون اپل را فاش می کند؟ احتمال اینکه زیاد باشد زیاد است. هدفون AirTags یا AirPods Studio نیز ممکن است ظاهر زیبایی داشته باشد. اینجا را در ساعت 10 صبح PT / 1 بعدازظهر ET / 6 بعد از ظهر به وقت GMT ببینید.

هفته گذشته اپل دعوت نامه هایی را برای رویداد رونمایی نهایی خود در سال 2020 ارسال کرده است. اصلی ترین سخنرانی که امروز "از یک چیز دیگر" نام گرفته است ، مستقیماً از ستاد مرکزی اپل پخش می شود. از آنجا که اپل قبلاً مجموعه پرچمدار تلفن های هوشمند آیفون 12 ، آیپد جدید و سری 6 اپل واچ را فاش کرده است ، تنها چیزی که برای اعلام وجود دارد خط تولید جدید مربوط به Mac است.

به احتمال زیاد ما نگاهی اجمالی به حداقل یک نوت بوک یا دسکتاپ جدید که از سیلیکون اپل تغذیه می کند ، بیندازید. همچنین ممکن است اخباری در مورد ردیابی fobs یا AirPods نسل سوم AirTags بشنویم.

مدت هاست که اپل به سمت تولید تراشه های "داخلی" رفته است ، حتی بی سر و صدا یک کارخانه تولید در اورگان باز می کند در سال 2018. به طور علنی نشان داد که در WWDC امسال از پردازنده های مبتنی بر Intel دور شده است و انتقال آن حدود دو سال طول خواهد کشید.

 https://techbord.com اصلی برنامه Apple

جدید اپل سیلیکون احتمالاً بر اساس A14 بسیار قدرتمند ساخته شده است که آیفون 12 و آیپد ایر را تأمین می کند. اپل پیش از این پیش بینی کرده بود که اولین Mac ها با پردازنده های داخلی قبل از پایان سال به بازار عرضه می شوند ، به همین دلیل تقریباً مطمئن است که امروز درباره آنها خواهیم شنید.

شما می توانید کلید اصلی "یک چیز دیگر" را در وب سایت اپل تماشا کنید یا فقط هنگام پخش در ساعت 10 صبح PT / 1 بعدازظهر ET / 6 بعد از ظهر به وقت گرینویچ بازی را در بالای این مقاله قرار دهید.

اعتبار تصویر: تانمانو

سخنرانی اصلی "یکی دیگر از موارد" اپل را اینجا در ساعت 10 صبح PT / 12 بعدازظهر ET مشاهده کنید
apple/سخنرانی-اصلی-یکی-دیگر-از-موارد-اپل-را-اینجا-در-ساعت-10-صبح.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
techbord.com گزارش شده است TSMC ، با وجود سفارشات معوقه ، ظرفیت اضافی ویفر را به حراج گذاشته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.