خبر

 • تک بورد - سامسونگ در حال حاضر تولید صفحه نمایش های 120 هرتز برای آیفون 13 را آغاز کرده است

  سامسونگ در حال حاضر تولید صفحه نمایش های 120 هرتز برای آیفون 13 را آغاز کرده است
  25 روز و 5 ساعت قبل

  سال گذشته اپل یک درس سخت را آموخت که همه گیری ها باعث ایجاد یک سری اختلالات در زنجیره تامین آن شد ، برخی از آنها یک سال بعد ادامه دارد. این شرکت در تلاش است تا تمام اجزای مورد نیاز آیفون 13 را بدست آورد تا بتواند از یک برنامه انتشار منظم که در سال 2020 امکان پذیر نیست ، پیروی کند.

  سال گذشته ، تحلیلگر مینگ-چی کو گفت که اپل با آیفون 13 به برنامه انتشار عادی خود بازمی گردد و به نظر می رسد ممکن است یک بار دیگر حق با او باشد. طبق گزارشی از The Elec ، سامسونگ بیش از دو هفته پیش تولید نمایشگرهای OLED اکسید پلی کریستال در دمای پایین را برای آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس آغاز کرده است. بخش نمایشگر LG همچنین شروع به ساخت سیلیکون پلی کریستالی در دمای پایین (LTPS) کرد که مخصوص مدل های پایین تر آیفون 13 است.

  این بدان معنی است که مدل های آیفون 13 پرو احتمالاً با فناوری نمایش ProMotion ارائه می شوند که اولین بار در iPad Pro 2017 ارائه شد ، و نرخ تازه سازی 120 هرتز را فراهم می کند که بسیار رایج تر در گوشی های پرچمدار اندرویدی است.

  قبل از عرضه آیفون 12 ، همچنین شایعه شد که " برای اولین بار یک نمایشگر 120 هرتزی را در آیفون معرفی کنید ، اما ادامه کمبود برخی از اجزای سازنده ، شرکت را مجبور به تجدیدنظر کرد.

خبرهای دیگر از اپل