ریدلی اسکات ، مدیر آگهی 1984 اپل ، نظر خود را در مورد نسخه Epic ارائه می دهد

جنگ Epic Games با اپل یکی از علنی ترین و گاه گاهی شرورانه ترین مواردی است که صنعت فناوری شاهد آن بوده است و هر دو طرف به طور مداوم به دنبال یکدیگر هستند. اپیک حتی با بازآفرینی تبلیغات معروف 1984 خود و انتخاب کوپرتینو به عنوان شخصیت برادر بزرگ ، اپل سایه انداخت. اکنون ، شخص پشت آن آگهی اصلی ، کارگردان Alien ، ریدلی اسکات ، نظر خود را درباره بازسازی Epic داده است.

به عنوان یک یادداشت ، این حماسه با اضافه شدن گزینه پرداخت در نسخه های iOS و Android Fortnite که به طور مستقیم به Epic پرداخت می کرد ، با کاهش 30٪ کاهش Apple / Google و تخفیف کالا به بازیکنان ، شروع شد. این بازی بلافاصله از فروشگاه های هر دو شرکت اخراج شد و منجر به راه اندازی دادخواست های ضد انحصاری Epic علیه غول های فناوری شد.

در اولین مورد از چندین حمله علیه اپل ، Epic بازسازی انیمیشن شات به شات را انجام داد 1984 شرکت تجاری اپل مکینتاش در داخل Fortnite. اما به جای آنتاگونیست اصلی Big Brother ، شخص شرور اپل سر ظاهر شد و سازنده آیفون را در نقش IBM قرار داد که در اوایل دهه هشتاد بر بازار رایانه های شخصی تسلط داشت.

https://techbord.com ریدلی اسکات ، مدیر آگهی 1984 اپل ، نظر خود را در مورد نسخه Epic می دهد>

آن تبلیغ اصلی توسط ریدلی اسکات ، اسطوره هالیوود ، مرد پشت دوربین Alien ، Blade Runner ، Gladiator ، Black Hawk Down و بسیاری دیگر کارگردانی شده است. در مصاحبه ای با IGN ، از او سال شد که آیا برداشت اپیک را دیده است.

"مطمئناً چنین چیزی را نوشتم و برایشان نامه نوشتم ، زیرا از یک طرف می توانم بابت کپی کردن [ اسكات گفت: "اما حیف پیام وقتی بسیار معمولی است که آنها می توانستند درباره دموکراسی یا چیزهای قدرتمندتر صحبت کنند ... و آنها از آن استفاده نکردند."

بنابراین ، به نظر می رسد کارگردان / تهیه کننده احساسات مختلفی در مورد آن دارند . "من فکر می کنم انیمیشن فوق العاده بود ، ایده فوق العاده بود ، پیام" اِه "بود."

از زمان دادخواست ، Epic یک جام Fortnite را اجرا کرده است که تعداد زیادی جوایز غیر اپل را ارائه می دهد. در همین حال ، اپل قول داد که "تمام حساب های توسعه دهنده Epic" را "خاتمه" دهد و شرکت را از ابزارهای توسعه دهنده iOS و Mac قطع کند ، و این امر منجر به دادخواست دیگری شد ، اما یک قاضی با قرار منع تعقیب موقت مانع این کار شد. پاسخ اپل؟ تا PUBG رقیب Fortnite را به بازی روز خود تبدیل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *