techbord.com ریدلی اسکات ، مدیر آگهی 1984 اپل ، نظر خود را در مورد نسخه Epic ارائه می دهد

جنگ Epic Games با اپل یکی از علنی ترین و گاه گاهی شرورانه ترین مواردی است که صنعت فناوری شاهد آن بوده است و هر دو طرف به طور مداوم به دنبال یکدیگر هستند. اپیک حتی با بازآفرینی تبلیغات معروف 1984 خود و انتخاب کوپرتینو به عنوان شخصیت برادر بزرگ ، اپل سایه انداخت. اکنون ، شخص پشت آن آگهی اصلی ، کارگردان Alien ، ریدلی اسکات ، نظر خود را درباره بازسازی Epic داده است.

به عنوان یک یادداشت ، این حماسه با اضافه شدن گزینه پرداخت در نسخه های iOS و Android Fortnite که به طور مستقیم به Epic پرداخت می کرد ، با کاهش 30٪ کاهش Apple / Google و تخفیف کالا به بازیکنان ، شروع شد. این بازی بلافاصله از فروشگاه های هر دو شرکت اخراج شد و منجر به راه اندازی دادخواست های ضد انحصاری Epic علیه غول های فناوری شد.

در اولین مورد از چندین حمله علیه اپل ، Epic بازسازی انیمیشن شات به شات را انجام داد 1984 شرکت تجاری اپل مکینتاش در داخل Fortnite. اما به جای آنتاگونیست اصلی Big Brother ، شخص شرور اپل سر ظاهر شد و سازنده آیفون را در نقش IBM قرار داد که در اوایل دهه هشتاد بر بازار رایانه های شخصی تسلط داشت.

https://techbord.com ریدلی اسکات ، مدیر آگهی 1984 اپل ، نظر خود را در مورد نسخه Epic می دهد>

آن تبلیغ اصلی توسط ریدلی اسکات ، اسطوره هالیوود ، مرد پشت دوربین Alien ، Blade Runner ، Gladiator ، Black Hawk Down و بسیاری دیگر کارگردانی شده است. در مصاحبه ای با IGN ، از او سال شد که آیا برداشت اپیک را دیده است.

"مطمئناً چنین چیزی را نوشتم و برایشان نامه نوشتم ، زیرا از یک طرف می توانم بابت کپی کردن [ اسكات گفت: "اما حیف پیام وقتی بسیار معمولی است که آنها می توانستند درباره دموکراسی یا چیزهای قدرتمندتر صحبت کنند ... و آنها از آن استفاده نکردند."

بنابراین ، به نظر می رسد کارگردان / تهیه کننده احساسات مختلفی در مورد آن دارند . "من فکر می کنم انیمیشن فوق العاده بود ، ایده فوق العاده بود ، پیام" اِه "بود."

از زمان دادخواست ، Epic یک جام Fortnite را اجرا کرده است که تعداد زیادی جوایز غیر اپل را ارائه می دهد. در همین حال ، اپل قول داد که "تمام حساب های توسعه دهنده Epic" را "خاتمه" دهد و شرکت را از ابزارهای توسعه دهنده iOS و Mac قطع کند ، و این امر منجر به دادخواست دیگری شد ، اما یک قاضی با قرار منع تعقیب موقت مانع این کار شد. پاسخ اپل؟ تا PUBG رقیب Fortnite را به بازی روز خود تبدیل کند.

ریدلی اسکات ، مدیر آگهی 1984 اپل ، نظر خود را در مورد نسخه Epic ارائه می دهد
apple/ریدلی-اسکات-مدیر-آگهی-1984-اپل-نظر-خود-را-در-مورد-نسخه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.