خبر

 • تک بورد - رگولاتور انگلستان برای بررسی عملکرد فروشگاه App اپل در مورد رفتار ضد رقابتی ادعا می شود

  رگولاتور انگلستان برای بررسی عملکرد فروشگاه App اپل در مورد رفتار ضد رقابتی ادعا می شود
  3 روز و 16 ساعت قبل

  در ایالات متحده ، اپل در حال حاضر درگیر پرونده ای پر سر و صدا با Epic Games است ، اما همچنین با گرما از طرف وزارت دادگستری ایالات متحده ، چندین دادستان کل کشور ، کمیته فرعی ضد انحصارى دادگستری مجلس و چندین پرونده قضایی کوچکتر از طرف توسعه دهندگان روبرو شده است. اکنون نام آن دقیقاً در مورد همان موضوعات با نهادهای نظارتی انگلستان و اتحادیه اروپا ظاهر می شود.

  رگولاتورها در انگلیس روز پنجشنبه تحقیق ضد انحصاری را علیه اپل آغاز کردند. سازمان رقابت و بازار بریتانیا (CMA) می گوید که در حال تحقیق در مورد ادعاهای چندین توسعه دهنده است که ادعا می کنند سیاست های فروشگاه App "ناعادلانه" است. CMA در حال بررسی این است که آیا شرایط و ضوابط اپل رقابت را از بین می برد یا خیر. قوانین.

  شکایاتی که CMA دریافت کرده است به دلیل اختلافات بین اپل و توسعه دهندگان ، برای دوره مشابه است. رگولاتورها در بیانیه ای اظهار داشتند که آنها نگران این هستند که اپل نیاز به توزیع برنامه از طریق App Store خود داشته باشد و سپس توسعه دهندگان را مجبور به استفاده از سیستم پرداخت آن برای خریدهای درون برنامه ای با هزینه 30 درصد کارمزد کند.

  "تحقیقات CMA بررسی خواهد کرد که آیا اپل در ارتباط با توزیع برنامه ها در دستگاه های اپل در انگلیس موقعیت غالب دارد یا خیر - و در این صورت ، آیا اپل شرایط توسعه ناعادلانه یا ضد رقابتی را به توسعه دهندگان با استفاده از App Store تحمیل می کند یا خیر ، در نهایت منجر به کاربرانی که حق انتخاب کمتری دارند و یا برای برنامه ها و افزودنی ها قیمت های بالاتری پرداخت می کنند. "

   https://techbord.com رگولاتور انگلستان برای بررسی ToC App Store اپل در مورد ادعای رفتار ضد رقابتی

  این شکایات دقیقاً همان شکایاتی است که اپیک گیمز در جریان درگیری عمومی خود با نیروگاه کوپرتینو مطرح کرد. این نبرد زشت از تابستان سال گذشته در دادگاه های ایالات متحده در جریان است و این دو شرکت دائماً در حلق یکدیگر قرار دارند.

  در حالی که CMA اظهار داشت که تحقیقات خود را فقط آغاز کرده است هر نتیجه ای ، آندره كوسلی ، رئیس اجرایی CMA از ابراز احساسات خود در مورد او ترسی نداشت.

  "میلیون ها نفر از ما هر روز از برنامه ها برای بررسی آب و هوا ، بازی یا سفارش گرفتن غذا استفاده می كنند. ، "Coscelli گفت. "بنابراین ، شکایت از اینکه اپل از موقعیت بازار خود برای تعیین شرایط غیرمنصفانه استفاده می کند یا ممکن است رقابت و انتخاب را محدود کند - به طور بالقوه باعث از دست دادن مشتریان در هنگام خرید و استفاده از برنامه ها می شود - بررسی دقیق است. "

  کاوشگر CMA درست در یک رگولاتور دیگر انگلستان قرار دارد که تماس های Epic Games را برای بررسی اپل قطع می کند. ماه گذشته دادگاه تجدیدنظر رقابت انگلستان از رسیدگی به ادعاهای تقریباً یکسان مبنی بر عدم علاقه به رسیدگی به موضوع تا زمانی که اپیک گوشت گاو خود را با اپل در آمریکا حل و فصل نکرد ، امتناع ورزید.

  اعتبار تصویر: BigTunaOnline

خبرهای دیگر از اپل