خبر

 • تک بورد - رویداد Unleashed اپل را دقیقاً در اینجا در ساعت 10 صبح PT / 1pm ET تماشا کنید: در اینجا چیزی است که ما انتظار داریم

  رویداد Unleashed اپل را دقیقاً در اینجا در ساعت 10 صبح PT / 1pm ET تماشا کنید: در اینجا چیزی است که ما انتظار داریم
  21 روز و 10 ساعت قبل

  ما تنها چند ساعت با رویداد بزرگ Unleashed اپل فاصله داریم ، جایی که انتظار می رود این شرکت تعدادی از محصولات به روز شده از جمله MacBook Pro های بازطراحی شده ، Mac Mini قدرتمند ، AirPods جدید و موارد دیگر را به نمایش بگذارد. شما می توانید همه چیز را همین جا در ساعت 10 صبح PT / 1pm ET تماشا کنید.

  بزرگترین نمایشی که انتظار داریم آن را مشاهده کنیم MacBook Pro های 14 اینچی و 16 اینچی جدید است. گفته می شود که آنها از جانشین M1 SoC اپل استفاده می کنند ، که بسیاری تصور می کنند M1X یا M2 نامیده می شوند ، اما ممکن است M1 Pro و M1 Max باشند. هر نامی را که اپل انتخاب کند ، انتظار داشته باشید که آنها قدرتمندتر از مک بوک های M1 در سال گذشته باشند و هسته ها و هسته های گرافیکی با کارایی بیشتری را ارائه می دهند. گفته می شود مک بوک ها دارای صفحه های مسطح ، صفحه نمایش های مینی LED ، درگاه MagSafe بازطراحی شده و بدون نوار لمسی هستند.

  همچنین ادعاهایی مبنی بر اینکه اپل از مک مینی جدیدی با همان پردازنده جدید موجود در مک بوک ها و حتی بیشتر پورت های موجود در M1 Mini ، که قبلاً دارای یک تن است ، رونمایی خواهد کرد. از گزینه های اتصال گفته می شود دستگاه جدید از طراحی مشابه مدل فعلی استفاده می کند ، اگرچه کوچکتر خواهد بود و دارای "رویه پلکسی گلاس " است.

  اکثر تحلیلگران موافقند که اپل در حال کار بر روی جدیدترین نسخه نسخه AirPods غیر پرو ، AirPods 3. این که آیا امروز بعداً نمایش داده می شوند یا مختص رویدادی دیگر است ، مشخص نیست. گفته می شود که آنها دارای طراحی مشابه ایرپاد پرو با ساقه های کوتاهتر و تراشه بی سیم نسل بعدی اپل و همچنین قاب شارژ با شارژ بی سیم Qi به صورت استاندارد هستند.

  مطمئن شوید که بعداً برگردید تا ببینید چقدر از شایعات دقیق می شود.

خبرهای دیگر از اپل