techbord.com رویداد Time Flies اپل را در ساعت 10 صبح PT / 13:00 بعدازظهر تماشا کنید

رویداد Time Flies فقط به صورت آنلاین اواخر امروز (15 سپتامبر) برگزار می شود و در حالی که گوشی های آیفون 12 تا ماه آینده رونمایی نمی شوند ، انتظار می رود چندین دستگاه جدید از کوپرتینو ، از جمله ساعت های جدید اپل ، iPad ها و شایعات طولانی مدت آن ، از کوپرتینو ارائه شود. بسته خدمات می توانید همه چیز را در اینجا ساعت 10 صبح PT / 1 بعدازظهر ET تماشا کنید.

نام این رویداد نشان می دهد که بیشتر اقدامات مربوط به پوشیدنی های آینده اپل خواهد بود ، با توجه به اینکه Apple Watch Series 6 بیشتر مورد توجه مردم قرار می گیرد. در حالی که تصور می شود طراحی دستگاه نسبت به مدل های قبلی خود تغییری نداشته باشد ، این دستگاه WatchOS 7 را اجرا می کند ، می تواند دارای قابلیت شناسایی اکسیژن خون ، دوام باتری بیشتر ، بهبود ردیابی خواب و موارد دیگر باشد.

https://techbord.com در ساعت 10 صبح PT / 1 بعد از ظهر ET رویداد Time Flies اپل را اینجا مشاهده کنید

گزارش ها حاکی از آن است که اپل همچنین از Apple Watch جدید و ارزان قیمت برای جایگزینی Apple Watch 3 رونمایی خواهد کرد. احتمالاً با پردازنده جدید ، بهبود مقاومت در برابر آب و ویژگی هایی مانند تشخیص سقوط همراه خواهد بود. بلومبرگ می نویسد که "با دستگاه های تناسب اندام ارزان قیمت مانند دستگاه های Fitbit رقابت خواهد کرد".

بسته اشتراکی اپل که مدت هاست شایعه می شود و اخبار ، تلویزیون و خدمات موسیقی را ترکیبی می کند ، آشکار خواهد شد. معدنچیان هفته گذشته با اشاره به اینکه اشتراک کامل "Apple One" در کد Apple Music وجود دارد ، نشان می دهد که افشای کامل آن نزدیک است.

ما همچنین انتظار داریم یک iPad Air جدید و کاملاً طراحی شده باشد که دارای یک لبه برای صفحه نمایش لبه ، بدون دکمه صفحه اصلی ، USB-C ، و احتمالاً Touch ID در دکمه کناری تعبیه شده است.

در جای دیگر ، اپل به احتمال زیاد تاریخ راه اندازی iOS 14 ، watchOS 7 ، iPadOS 14 ، و tvOS 14 ، و می تواند ردیاب های مورد AirTags و هدفون های بالای گوش موسوم به AirPods Studio را اعلام کند.

رویداد Time Flies اپل را در ساعت 10 صبح PT / 13:00 بعدازظهر تماشا کنید
apple/رویداد-time-flies-اپل-را-در-ساعت-10-صبح-pt-13-00-بعدازظهر.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
techbord.com نسخه Stadia Terraria پس از آشتی سازنده با Google دوباره فعال شد
techbord.com چین با جلوگیری از محدودیت های ایالات متحده ، برای تهیه تجهیزات نیمه هادی به ژاپن متوسل می شود
techbord.com Pixel 4a 5G امروز با قیمت چانه زنی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.