خبر

 • تک بورد - رویداد Spring Loaded اپل را دقیقاً در ساعت 10 صبح PT / 13:00 بعد از ظهر تماشا کنید

  رویداد Spring Loaded اپل را دقیقاً در ساعت 10 صبح PT / 13:00 بعد از ظهر تماشا کنید
  23 روز و 5 ساعت قبل

  رویداد "Spring Loaded " اپل امروز اواخر برگزار می شود و شما می توانید همه افشاگری ها را از ساعت 10 صبح PT / 13:00 ET اینجا تماشا کنید. ما انتظار داریم شاهد انبوهی از محصولات جدید باشیم که نکته قابل توجه در آنها می تواند iPad Pro جدید mini-LED باشد.

  iPad Pro فعلی همچنان "بهترین بهترین" رایانه لوحی در راهنمای خرید ما است ، اما می تواند توسط جانشینی که مدتهاست شایعه شده است دارای نور پس زمینه مینی LED برای بهتر است ، آن را از بین ببرد. روشنایی و ماندگاری بیشتر باتری - هرچند که در حال حاضر در مورد هر محصول تکنولوژیکی مشاهده می شود ، اما کمبود تراشه بر تولید تأثیر می گذارد.

  گفته می شود که iPad Pro به روز شده با یک تراشه جدید ارائه می شود که M1 مانند ارائه می دهد عملکرد ، دوربین های به روز شده و یک درگاه Thunderbolt. حتی ممکن است یک مداد جدید اپل نیز مشاهده کنیم.

  AirTags همچنین می تواند ظاهر شود. ردیاب های کاشی مانند سال ها انتظار می رفت اما محقق نشد. این می تواند رویدادی باشد که سرانجام شاهد اعلامیه آنها هستیم ، خصوصاً اکنون که سامسونگ رقیب Galaxy SmartTag خود را راه اندازی کرده است و لوازم جانبی شخص ثالث از قبل در دسترس است.

  لوازم جانبی شخص ثالث AirTags از قبل آماده هستند. pic.twitter.com/lvv1elJ6iY

  - DuanRui (@ duanrui1205) 20 آوریل 2021

  همانند دستگاه های مشابه ، ردیاب های کوچک اپل نیز به موارد متصل می شوند و با استفاده از فناوری بلوتوث و فوق پهن باند قابل پیگیری هستند. AirTags از طریق برنامه "یافتن من" از طریق iPhone کار خواهد کرد.

  در جای دیگر ، ما می توانیم یک iPad Mini با صفحه بزرگتر از 7.9 اینچ (احتمالاً 8.5 اینچ) فعلی و شاید تازه کردن ارزانترین آیپد با هدف دانشجویی با طراحی نازک تر و سبک تر. AirPods 3 ممکن است فاش شود (گفته می شود AirPods Pro جدید بعداً عرضه خواهد شد) ، یک تلویزیون اپل تازه شده با پشتیبانی از نرخ های تازه سازی HDMI 2.1 و 120Hz می تواند در این نمایشگاه باشد و انتظار می رود اپل بلافاصله پس از رویداد iOS 14.5 را منتشر کند.

خبرهای دیگر از اپل