techbord.com راه اندازی مجدد در iOS 14 به طور خودکار تنظیمات پیش فرض برنامه را به Mail و Safari بازنشانی می کند

یکی از بسیاری از ویژگی های جدید استقبال کننده در iOS 14 این امکان برای کاربران بود که برنامه های شخص ثالث را به عنوان ایمیل پیش فرض و مشتری مرورگر خود تنظیم کنند. و در حالی که این ویژگی در نهایت به برنامه هایی مانند Outlook و Chrome اجازه می دهد تا به پیش فرض های جدید تبدیل شوند ، کاربرانی که آیفون / آیپد خود را مجدداً راه اندازی مجدد می کنند می دانند که تنظیمات برگزیده خود را به صورت خودکار در بر

در کنار انبوهی از ویژگی های جدید که در iOS 14 پخته شده است ، اپل همچنین سیستم عامل تلفن همراه خود را به روی مرورگرهای شخص ثالث و سرویس گیرنده های ایمیل با دسترسی به کاربران اجازه می دهد تا آنها را به عنوان پیش فرض به جای نامه و سافاری باز کنند. در حالی که این ویژگی با iOS 14 ارائه شده است که دیروز در دسترس عموم قرار گرفت ، اکنون کاربران می فهمند که در صورت راه اندازی مجدد دستگاه ، تنظیمات برگزیده برنامه خود را به مشتری های طرف اول اپل بازنشانی می کنند.

9to5Mac گزارش می دهد که این اشکال توسط مهندس Google Chrome تأیید شده است و احتمالاً در آینده به روز خواهد شد که از اپل برطرف خواهد شد زیرا این عملکرد تقریباً برای همه نامه های شخص ثالث و برنامه های مرورگر خراب است.

< p> https://techbord.com راه اندازی مجدد در iOS 14 به طور خودکار تنظیم مجدد پیش فرض های برنامه را در Mail و Safari انجام می دهد

اگرچه راه اندازی مجدد آیفون / آیپد به طور مکرر اتفاق نمی افتد ، اما این مورد همچنان مورد استفاده اصلی قرار می گیرد که آزمایش QA از چنین ویژگی گسترده ای در سیستم می شود و می تواند برای کاربرانی که باید به طور دستی در تنظیمات جستجو کنند ، دردسر ایجاد کند. بعد از هر بار راه اندازی مجدد همچنین گزارشاتی درباره سایر مزاحمت های جزئی با این ویژگی گزارش شده است ، از جمله پیوندهای ایمیل شنود شده در Safari که هنوز در برنامه نامه اپل باز می شوند ، با وجود اینکه کاربران سرویس گیرنده نامه شخص ثالث را به عنوان پیش فرض تنظیم می کنند.

با این وجود ، با انبوهی از ویژگی هایی که اپل حفظ می کند و با هر به روزرسانی iOS همچنان به آن اضافه می شود ، برای کوپرتینو ارسال نسخه های بدون اشکال به طور فزاینده ای دشوار می شود ، حتی با وجود چندین نسخه عمومی بتا. انتظار داشته باشید این مسئله در به روزرسانی iOS در آینده برطرف شود.

راه اندازی مجدد در iOS 14 به طور خودکار تنظیمات پیش فرض برنامه را به Mail و Safari بازنشانی می کند
apple/راه-اندازی-مجدد-در-ios-14-به-طور-خودکار-تنظیمات-پیش-فرض.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
techbord.com گزارش شده است TSMC ، با وجود سفارشات معوقه ، ظرفیت اضافی ویفر را به حراج گذاشته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.