خبر

 • تک بورد - رئیس امنیتی اپل به دلیل ادعاهای iPad برای طرح مجوز اسلحه متهم شد

  رئیس امنیتی اپل به دلیل ادعاهای iPad برای طرح مجوز اسلحه متهم شد
  19 روز و 2 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ رئیس امنیت جهانی اپل پس از ادعای پیشنهاد اهدای 200 آیپد به کلانتری شهرستان سانتا کلارا در ازای دریافت چهار مجوز اسلحه پنهان برای کارمندان اپل ، به رشوه خواری متهم شده است.

  LA Times می نویسد که مدیر ارشد امنیتی اپل ، توماس مویر ، معاون رئیس جمهور شهرستان سانتا کلارا ، ریک سونگ ، سروان جیمز جنسن از بخش کلانتری و واسطه بیمه ، هارپریت چادا ، هفته گذشته به دنبال دو مورد توسط هیئت منصفه بزرگ متهم شدند. تحقیقات یک ساله در مورد طرح ادعا شده. که از کارمندان اپل دریغ شده بود.

  گفته می شود که این معامله در سال 2019 با شکست مویر و سایر افرادی که در این طرح مشارکت داشتند ، فهمید که DA حکم صدور حکمی را برای تصرف سوابق مجوز CCW خود با دفتر کلانتری صادر کرده است.

  " Undersheriff Sung و Captain Jensen با مجوزهای CCW به عنوان کالا برخورد کرده و مایل بودند خریداران ، "استان سانتا کلارا. آتی جف روزن در بیانیه ای گفت. "جویای رشوه باید به دادستانی منطقه گزارش شوند ، نه اینکه انطباق آنها با پاداش باشد."

  وکیل مویر ، اد سوانسون ، می گوید موکلش بی گناه است ، و خواستار اتهام وی است " خسارت وثیقه "در رقابت بین دادستان منطقه و اسمیت ، کلانتری. وی افزود که اپل به طور منظم دستگاه هایی را اهدا می كند و آیپدهای ارائه شده در این رابطه مربوط به مجوزهایی نبود كه مویر از طرف كارگران دیگر اپل به دنبال آن بود.

  مجوزهای CCW لازم بود تا كارمندان امنیتی اپل بتوانند از مدیران محافظت كنند. و کارمندان به دنبال تیراندازی در سایر شرکت های دره سیلیکون ، مانند آن در مقر YouTube در سال 2018 که در آن سه کارگر زخمی شدند قبل از اینکه تیرانداز اسلحه را به سمت خود برگرداند.

  تحقیقات خود را در این مورد انجام داد و هیچ خلافى پیدا نکرد.

  اعتبار تصویر: Chayantorn Tongmorn

خبرهای دیگر از اپل