خبر

 • تک بورد - دوربین iPhone 12 Pro Max اپل هنگام عکسبرداری با RAW حیرت زده می کند

  دوربین iPhone 12 Pro Max اپل هنگام عکسبرداری با RAW حیرت زده می کند
  چند ثانیه قبل

  برداشت ویرایشگر: مدت هاست که طرفدار دوربین های دیجیتال مستقل هستم. آنها تا حدی شما را مجبور می کنند که در مورد عکسهای خود فکر کنید و از نظر انتخاب لنز انعطاف پذیر هستند ، اما مهمتر از همه ، کیفیت تصاویر حاصل از آنها بسیار بهتر از آن است که می توانید از دوربین گوشی های هوشمند بگیرید. یا حداقل ، قبلاً چنین بود.

  افراد اخیراً سازنده برنامه دوربین حرفه ای Halide دست خود را بر روی آیفون 12 Pro Max جدید اپل گرفتند و از آرایه دوربین آن چنان تحت تأثیر قرار گرفتند که تصمیم گرفتند یک پست کامل را به این موضوع اختصاص دهند. نتیجه گیری؟ واقعاً خوب است.

  هنگام مشاهده سیستم دوربین آیفون 12 پرو مکس ، چند عنصر اصلی برجسته می شوند. برای مبتدیان ، از یک سنسور تصویر 47 درصد بزرگتر با پیکسل های بزرگتر استفاده می کند تا میزان نور جمع شده از دوربین زاویه دید را افزایش دهد. این تیرانداز با زاویه دید عریض دارای لنز دیافراگم سریع f / 1.6 است و همچنین از یک سیستم تثبیت کننده جدید بهره می برد که در سطح سنسور کار می کند تا روی لنز.

   https://techbord.com دوربین iPhone 12 Pro Max اپل هنگام عکسبرداری در RAW بی حس می شود

  (برنامه دوربین اپل در بالا ، Halide RAW در زیر. )

  در شرایط عکاسی عادی (در نور روز) با برنامه دوربین خود اپل ، که چندین عکس را در یک عکس ترکیب می کند و باعث کاهش نویز می شود ، شما احتمالاً شاهد پیشرفت چشمگیری در تصاویر گرفته شده در 12 نیستید Pro Max در مقابل ، مثلاً آیفون سال گذشته. جادوی نوردهی و کاهش نویز (که در بسیاری از سناریوها بر کیفیت تصویر تأثیر منفی می گذارد) را پس بکشید و جذابیت واقعی دوربین باعث شناخته شدن آن می شود.

  عکسبرداری با RAW (از طریق برنامه Halide) ، تیم چشمگیر بود بهبود کیفیت تصویر در مقایسه با آنچه برنامه استاندارد دوربین اپل از بین می برد. این امر به ویژه در محیط های کم نور که جزئیات ظاهر می شوند مشهود است. با استفاده از اپلیکیشن دوربین سهام اپل ، تصاویر قابل مقایسه لکه دار بود و جزئیات زیادی را از دست می داد.

  تغییر سنسور جدید نیز یک معضل بزرگ است ، به تیم اجازه می دهد عکس های دستی را در "زمان های مضحک قرار گرفتن در معرض" ناخن بزند.

  "گرفتن عکس اینگونه در آیفون 12 ، 11 پرو یا هک ، دوربین های دیجیتالی پیشرفته ای که در اطراف استودیو خوابیده ام غیرممکن است. این موارد بسیار جالبی است. "

  لازم به ذکر است که همه نمونه های Halide به صورت دستی برای تکرار سناریوهای واقعی گرفته شده اند.

  همه مواردی که در نظر گرفته شد ، Halide iPhone 12 Pro Max را مشاهده می کند به عنوان یک جهش بزرگ در کیفیت دوربین آیفون. اما اگر می خواهید بیشترین بهره را ببرید ، واقعاً باید در RAW عکس بگیرید.

  https://techbord.com دوربین iPhone 12 Pro Max اپل هنگام عکسبرداری در RAW بی حس می شود

  (در شرایط مشابه: حالت شبانه در iPhone 12 Pro Max ، iPhone 12 Pro RAW ناپایدار ، و آیفون 12 Pro Max RAW ناپایدار.)

  "این به تصاویری که قبلاً فقط در دوربین های اختصاصی دیده می شدند ، با سنسورهای چهار برابر اندازه آن ، می رسد. این امکان را برای عکاسان فراهم می کند تا در شرایطی که تصور یک سال پیش نیست عکسهایی ثابت و خوب در معرض دید بگذارند. عکس هایی با نور کم بیش از هر چیزی که در iPhone مشاهده کرده ایم را می گیرد. خیلی زیاد. "

  من توصیه می کنم پست Halide را در این مورد بررسی کنید زیرا دارای نمونه های تصویر کامل و فشرده نشده است که کیفیتی را که می توانید هنگام عکسبرداری با RAW انتظار داشته باشید بهتر نشان می دهد. / p>

  اعتبار مستند: NYC Russ ، Halide

خبرهای دیگر از اپل