خبر

 • تک بورد - خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر

  خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر
  22 روز و 1 ساعت قبل

  تحلیلگر مشهور اپل ، مینگ-چی کو ، در یادداشت تحقیقاتی جدید ، اطلاعات بیشتری درباره نسل بعدی آیفون اپل به اشتراک گذاشته است. انتظار نمی رود این تلفن ها ویژگی های جدید تغییر دهنده بازی را ارائه دهند ، بلکه به نوعی با بروزرسانی های تکاملی که از یک گوشی هوشمند پرچمدار جدید انتظار داریم ارائه می شوند.

  طبق 9to5Mac که نسخه ای از یادداشت را بدست آورده است ، آیفون 13 در چهار اندازه آیفون 12 فعلی ارائه می شود. در صورت صحت ، این بدان معنی است که آیفون بعدی با اندازه صفحه مورب از 5.4 عرضه می شود اینچ تا 6.7 اینچ است.

  کوو همچنین گزارش قبلی را تأیید می کند که نشان می دهد آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس از فناوری اکسید پلی کریستال در دمای پایین (LTPO) برای بهره وری بهتر استفاده می کند و پشتیبانی از 120 هرتز را به دست می آورد. همچنین گزارش شده است که دو مدل Pro یک دوربین فوق عریض ارتقا یافته با دیافراگم f / 1.8 و فوکوس خودکار گسترده تر دریافت می کنند ، در مقایسه با دیافراگم f / 2.4 و فوکوس ثابت در مدل های فعلی.

  https://techbord.com جمع آوری شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر

  دیگر مهمترین تغییرات سخت افزاری Kuo انتظار دارد که دارای یک شکاف کوچکتر و یک باتری بزرگتر باشند (که این باعث می شود تلفن ها کمی سنگین تر شوند). این مجموعه جدید علاوه بر این ، مودم Snapdragon X60 5G کوالکام را نیز ارتقا خواهد داد.

  در مورد اینکه اپل اتصال Lightning را به نفع USB-C رها کرده و Touch ID را بازگرداند صحبت شده است ، اما Kuo گفت که آخرین نظرسنجی آنها ( احتمالاً از تأمین کنندگان قطعات) نشان می دهد "در برنامه فعلی آیفون هیچ تصویری برای پذیرش این دو مشخصات جدید ندارد."

  با آیفون 13 ، انتظار می رود که اپل به حالت عادی خود برگردد (قبل Covid) برنامه انتشار.

  تصاویر با مجوز از هادریان ، اواتاوا

خبرهای دیگر از اپل