خبر

 • تک بورد - خط تولید 2022 اپل می تواند قوی ترین باشد

  خط تولید 2022 اپل می تواند قوی ترین باشد


  20 روز و 13 ساعت قبل

  اپل موفق ترین سال خود را در سال 2021 از نظر درآمد ثبت کرد، اما این دستاورد می تواند کوتاه مدت باشد زیرا غول فناوری کوپرتینویی چیزهای بزرگی را برای سال 2022 در نظر دارد. آیا ممکن است امسال سالی باشد که در نهایت شاهد ترکیبی از اپل باشیم. عینک واقعیت؟

  گفته می‌شود که اپل در حال کار بر روی چندین مک جدید از جمله مک مینی اصلاح‌شده، iMac Pro با صفحه‌نمایش بزرگ‌تر و مک بوک ایر است که می‌تواند بزرگترین طراحی مجدد در تاریخ محصول را داشته باشد. مارک گورمن، مدیر بلومبرگ، انتظار دارد که اپل برنامه‌هایی را برای نهایی کردن انتقال خود از سخت‌افزار اینتل به سیلیکون اپل در اوایل WWDC 2022 در ماه ژوئن به اشتراک بگذارد.

  مطالعه مرتبط: اینتل می‌خواهد با پیشی گرفتن از رقابت، تجارت اپل را بازگرداند

  در بخش آیفون، اکثراً معتقدند که در نیمه اول سال شاهد معرفی نسخه 5G آیفون SE خواهیم بود و پس از آن در پاییز به‌روزرسانی خط اصلی معمولی انجام می‌شود. گفته می شود که سه ساعت اپل جدید نیز در راه است، از جمله سری 8، یک نسخه مقاوم برای علاقه مندان به فضای باز و یک مدل جدید SE مقرون به صرفه.

  گورمن گفت که او همچنین امیدوار است که اپل شاهد عرضه دیگری باشد. مانیتور خارجی امسال تقریباً نصف قیمت Pro Display XDR موجود خود.

  https://techbord.com Apple مجموعه محصولات <b>2022</b> می‌تواند قوی‌ترین تا کنون باشد

  یک سال بالقوه رکورد می‌تواند به رونمایی یا عدم رونمایی اپل از هدست واقعیت ترکیبی خود بستگی داشته باشد. با کد N301، این پتانسیل را دارد که صنعت نوپا را شتاب دهد. با این حال، هیچ تضمینی وجود ندارد که امسال به صورت عمومی اجرا شود، زیرا ما پیش‌بینی می‌کردیم چند سالی است که آن را بدون شانس ببینیم.


  تگ ها:

  تولید , 2022 , تواند , ترین , باشد


  v 40
خبرهای دیگر از اپل