خبر

 • تک بورد - خرده فروش استرالیایی فروش AirTag های اپل را به دلیل نگرانی در مورد ایمنی موقتاً متوقف می کند

  خرده فروش استرالیایی فروش AirTag های اپل را به دلیل نگرانی در مورد ایمنی موقتاً متوقف می کند
  9 روز و 13 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Officeeworks ، یک زنجیره عمده فروشگاه های لوازم اداری در استرالیا ، فروش AirTags اپل را به یک دلیل نامعلوم موقتاً متوقف کرده است. اعتقاد بر این است که حذف موقت به دلیل نگرانی های ایمنی در مورد سهولت در حذف باتری سلول دکمه ای است.

  Gizmodo پستی را در Reddit’s r / Australia برجسته کرده است که ادعا می کند کاربر سعی کرده با کوپن AirTag را از Officeworks بخرد. در حالی که اعضای کارکنان می توانستند ردیاب های موجود در سیستم را ببینند و به یاد داشته باشند که آنها را قبلاً فروخته اند ، هیچ دستگاهی پیدا نکردند.

  "سرانجام شخصی از دفتر به طبقه پایین آمد و توضیح داد که AirTag ها به دلیل فراخوانده شدن به نگرانی های ایمنی در مورد اینکه چگونه باتری سلول دکمه ای به راحتی توسط کودک قابل جدا شدن است. shwaboy نوشت: "AirTags نیز از وب سایت Officeworks برداشته شده است." کمیسیون رقابت و مصرف کننده استرالیا (ACCC).

  ACCC نگرانی در مورد باتری های AirTags به Gizmodo را تأیید کرد. سخنگوي در يك نامه الكترونيكي نوشت: "ACCC از گزارش هايي كه باعث نگراني در مورد قابليت دسترسي باتري هاي دكمه اي در محصول Apple AirTag است ، آگاه است."

  ACCC انتظار دارد كه تأمین كننده یك فراخوان داوطلبانه انجام دهد تا به مصرف كنندگان در مورد خطر ، حل مسئله ایمنی یا حذف محصول از بازار ، یادآوری داوطلبانه انجام دهد. "سخنگو اضافه كرد.

  سه کودک پس از بلعیدن دکمه سلول جان خود را از دست داده اند باتری از سال 2013 در استرالیا وجود دارد و هر هفته حدود 20 کودک به همین دلیل به بخش های اورژانس منتقل می شوند. Gizmodo خاطرنشان كرد كه كشور استاندارد جديدي را ارائه كرده است كه نياز به علائم هشدار دهنده در بسته بندي محصولات و اطلاعات خاصي در دستورالعمل هاي محصولات مربوط به محصولات باتري سلول دكمه اي دارد. اپل در حال برنامه ریزی است تا بسته های AirTags و اخطارهای خود را برای مطابقت با استانداردهای جدید به روز کند.

  از قضا ، اخیراً از بین بردن iFixit مشخص شد که حذف باتری AirTags دشوارتر از آنهایی است که در Tile Mate و Samsung رقیب وجود دارد. Galaxy SmartTag.

  "AirTag برای دستیابی به استانداردهای بین المللی ایمنی کودک ، از جمله استانداردهای استرالیا ، با نیاز به یک مکانیسم فشار و چرخش دو مرحله ای برای دسترسی به باتری قابل تعویض کاربر" طراحی شده است. . "ما از نزدیک مقررات را دنبال می کنیم و در تلاشیم اطمینان حاصل کنیم که محصولات ما از استانداردهای جدید ، از جمله استانداردهای مربوط به برچسب بسته ، بسیار جلوتر از جدول زمانی مورد نیاز برخوردار می شوند."

خبرهای دیگر از اپل