خبر

 • تک بورد - خانواده ، دوستان و همکاران استیو جابز در دهمین سالگرد درگذشت او از او یاد می کنند

  خانواده ، دوستان و همکاران استیو جابز در دهمین سالگرد درگذشت او از او یاد می کنند
  17 روز و 5 ساعت قبل

  نظر ویراستار: اکثر مردم می توانند روی یک دست تعداد رویدادهایی را که در زندگی آنها بسیار تاثیرگذار بوده است حساب کنند ، آنها وقتی خبر را شنیدند دقیقاً به خاطر می آورند. برای من بلافاصله دو مورد به ذهن می آید: حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 و مرگ استیو جابز.

  چهارشنبه بعد از ظهر بود و من بعد از اتمام وظایف خبری روزانه خود برای TechSpot ، وقتی خواندم که جابز به تازگی در خانه اش در پالو آلتو ، کالیفرنیا ، در پی یک دوره طولانی بیماری سرطان لوزالمعده درگذشت.

  این خبر خیلی تعجب آور نبود. سال ها بود که وضعیت سلامتی جابز رو به وخامت بود و در سال 2009 ، او از Apple مرخصی گرفت تا پیوند کبد را در ممفیس ، TN انجام دهد. پیش آگهی او پس از عمل جراحی خوب بود و او به کار در اپل بازگشت ، اما در 24 آگوست 2011 استعفا داد تا بر سلامت خود تمرکز کند. شش هفته بعد در 5 اکتبر 2011 ، او درگذشت.

  "افراد با اشتیاق می توانند جهان را به سمت بهتر تغییر دهند." - SJ. باورش سخت است که 10 سال گذشته است. امروز و همیشه از شما تجلیل می کنیم. pic.twitter.com/x2IUnlO7ta

  - تیم کوک (tim_cook) 5 اکتبر 2021

  امروز دهمین سالگرد درگذشت او است و چند تن از نزدیکترین دوستان ، اعضای خانواده و همکارانش ادای احترام به بنیانگذار Apple نزدیکترین و وفادارترین دوست.

  من به سختی به مرگ استیو فکر کرده ام.

  خاطرات من از آن روز وحشیانه و دلخراش 10 سال پیش پراکنده و تصادفی است. یادم نمی آید که به خانه اش رفته بودم. آسمان مه آلود اکتبر و کفش های تنگ را به خاطر دارم. بعداً به یاد می آورم که من و تیم برای مدت طولانی بی سر و صدا در باغ نشسته بودیم. از وب سایت Apple. قدردانی ما به اندازه از دست دادن ما بزرگ شده است.

  هر یک از ما راه خود را برای تسلی خاطر پیدا کرده ایم ، اما ما در مکانی زیبا از عشق به استیو و آنچه او به ما آموخته دور هم جمع شده ایم. .

  برای همه هدایای استیو ، این قدرت او به عنوان یک معلم بود که دوام آورد. او به ما آموخت که در برابر زیبایی های جهان گشوده باشیم ، در مورد ایده های جدید کنجکاو باشیم ، در گوشه بعدی ببینیم و بیشتر از همه در ذهن مبتدیان خود فروتن بمانیم.

  بسیاری از آنها وجود دارد چیزهایی که ما هنوز از چشم او می بینیم ، اما او همچنین آموخت که به دنبال خودمان باشیم. او تجهیزات زندگی را به ما داد و این به خوبی به ما کمک کرد.

  یکی از بزرگترین منابع دلداری ما ارتباط استیو با زیبایی بود. دیدن چیزی زیبا - دامنه ای تپه ای ، یک شیء خوش ساخت - روح او را به یاد ما می آورد. حتی در سال های رنج کشیدن ، او هرگز ایمان خود را به زیبایی وجود از دست نداد.

  حافظه برای آنچه در قلب ما وجود دارد ناکافی است: ما به شدت دلتنگ او هستیم. ما خوشحال بودیم که او را به عنوان شوهر و پدر داشته باشیم.

خبرهای دیگر از اپل