خبر

 • تک بورد - حق ثبت اختراع اپل صفحه کلیدهای کاملاً شیشه ای و حساس به لمس را برای MacBooks توصیف می کند

  حق ثبت اختراع اپل صفحه کلیدهای کاملاً شیشه ای و حساس به لمس را برای MacBooks توصیف می کند
  3 روز و 19 ساعت قبل

  رو به جلو: آیا MacBook های آینده اپل می توانند از یک صفحه کلید حالت جامد (SSK) استفاده کنند که از یک صفحه لمسی کاملاً شیشه ای مانند iPad استفاده می کند؟ حق ثبت اختراعی که اخیراً اعطا شده است نشان می دهد که چنین محصولی ممکن است به واقعیت تبدیل شود.

  که توسط Patently Apple (از طریق 9to5Mac) مشاهده شده است ، بسته به نوع برنامه ای که دارد از قابلیت تنظیم بودن برخوردار است. به عنوان مثال ، می توانید کل بخش را به یک صفحه کلید عددی برای کار ورود داده تبدیل کنید ، یا برای ایجاد یک چیز هنری به یک صفحه طراحی بزرگ بروید.

  همانطور که از تلفن ها و رایانه های لوحی می دانیم ، تایپ کردن روی صفحه در مقایسه با استفاده از کلیدهای فیزیکی و سنتی اشکالات زیادی دارد: تایپ لمسی ، اگر غیرممکن نباشد ، دشوار است. احساس مشابه استفاده از صفحه کلید استاندارد را ندارد ، و تکرار بازخورد مشابه دشوار است. ضربه زدن به انگشتان روی سطح شیشه ای ساعتها پس از آن بسیار ناخوشایند است.

  https://techbord.com حق ثبت اختراع اپل صفحه کلیدهای کاملاً شیشه ای و حساس به لمس را برای MacBooks توصیف می کند

  حق ثبت اختراع اپل امیدوار است با ایجاد صفحه کلید مبتنی بر صفحه نمایش ، به لطف طراحی ترکیبی مانند ، نزدیکتر به کیبورد فیزیکی است.

  "ابتدا به صفحه نمایش انعطاف پذیر اجازه می دهد هنگام فشار دادن یک کلید مجازی تغییر شکل دهد. دوم ، از بازخورد لفظی برای شبیه سازی کلیک یک کلید واقعی استفاده می شود. سوم ، می توان از یک بار الکترواستاتیک برای شبیه سازی احساس لبه کلید استفاده کرد و باعث می شود وقتی انگشتان خود را روی آن قرار دهید تا صفحه تایپ شود ، مانند یک صفحه کلید واقعی احساس شود. "

  یکی مزیت قابل توجه این صفحه کلید این است که هیچ فاصله فیزیکی بین کلیدها وجود ندارد که اغلب آهن ربا برای زباله هستند و باعث می شود که آنها خراب شوند. این چیزی است که اپل با توجه به مشکلات موجود در طراحی صفحه کلید پروانه ای قدیمی اش با آن آشنا است.

  مانند هر اختراع ثبت شده ، هیچ تضمینی وجود ندارد که صفحه کلید به یک ویژگی واقعی تبدیل شود. این می تواند به عنوان گزینه ای برای برخی از MacBook ها به پایان برسد ، هرچند باید دید تعداد زیادی از آنها یک مورد را می خواهند.

خبرهای دیگر از اپل