خبر

 • تک بورد - حق ثبت اختراع اپل سیستم تقسیم برق بی سیم کراس پلت فرم را توصیف می کند

  حق ثبت اختراع اپل سیستم تقسیم برق بی سیم کراس پلت فرم را توصیف می کند
  چند ثانیه قبل

  رو به جلو: آیا توانایی شارژ بی سیم تلفن با لپ تاپ یا تبلت خود چیزی است که استفاده می کنید؟ اپل اینطور فکر می کند. این برنامه برنامه های ثبت اختراعی را ارائه می دهد که سیستمی را توصیف می کند که در آن هر دستگاه اپل می تواند هر محصول دیگر اپل را به صورت بی سیم شارژ کند. USPTO روز گذشته آن حق اختراع را اعطا و منتشر كرد.

  اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده روز سه شنبه دو اختراع ثبت شده به اپل اعطا کرد که ممکن است نشان دهد مهندسان به دنبال طراحی جدید و اساسی محصول با شارژ معکوس هستند. نمودارها نشان می دهد که یک MacBook Pro مجهز به سیم پیچ شارژ متعدد در زیر درب ، پد لمسی و مناطق مجاور پد لمسی است.

  اساساً کاربران می توانند آیفون خود را برای شارژ کردن در هر جایی از لپ تاپ به غیر از صفحه کلید تنظیم کنند. هنگامی که روی درب بسته MacBook قرار می گیرد ، یک iPad می تواند شارژ شود. به همین ترتیب ، حق ثبت اختراع دوم نشان می دهد که شارژرها بین همه دستگاه ها کار می کنند. به عبارت دیگر ، شما می توانید آیفون یا اپل واچ خود را با iPad یا هر سناریوی ترکیبی مشابه بالا ببرید. هدف از این حق ثبت اختراع ارائه انعطاف پذیری بیشتر به کاربران هنگام استفاده از دستگاه هایشان است.

  https://techbord.com ثبت اختراعات اپل متقابل است -platform سیستم اشتراک برق بی سیم

  " در توضیحات ثبت اختراع 10،886،769 حاوی یک یا چند باتری قابل شارژ است که ممکن است برای شارژ مجدد به برق خارجی نیاز داشته باشد. "با این وجود ، با وجود داشتن اتصالات و کابل استاندارد ، هر دستگاه ممکن است به یک منبع تغذیه جداگانه یا اختصاصی برای شارژ احتیاج داشته باشد. در بعضی موارد ، استفاده از منابع تغذیه جداگانه برای هر دستگاه ، استفاده ، ذخیره و / یا حمل و نقل سنگین است."

  عدم نیاز به جابجایی با چند شارژر ، سطح راحتی جدیدی را به شما ارائه می دهد. تا زمانی که کاربران فقط یک منبع تغذیه داشته باشند ، می توانند هر دستگاهی را از طریق شارژ معکوس شارژ کنند. از لحاظ تئوری ، با MacBook متصل ، کاربران می توانند iPad ، iPhone و Apple Watch خود را روی هم قرار دهند و همه آنها را به طور همزمان شارژ کنند (نمودار بالا).

  سوال این است: از این حق ثبت اختراع استفاده می کنید؟ ثبت اختراع تضمین نشده است. علاوه بر این ، اپل به ما قول ایستگاه شارژ AirPower را داد ، ایستگاه شارژ AirPower که تنها ماه ها قبل از انتشار آن را رها کرد. قرار بود شارژ معکوس یکی از ویژگی های آیفون 11 باشد اما هرگز این اتفاق نیفتاد. شاید اپل به جای اینکه ویژگی آن را به صورت تکه تکه ارائه دهد ، تمرکز خود را روی یک اکوسیستم کامل تقسیم انرژی بی سیم متوقف کرد. باید منتظر بمانیم و ببینیم.

  اعتبار تصویر: Andreea-Maria Juganaru (اصلاح شده)

خبرهای دیگر از اپل