techbord.com حق ثبت اختراع اخیر نشان می دهد که اپل ممکن است نوار لمسی را لغو کند

چرا مهم است: من احساس می کنم منتقدان عمدتا Touch Bar را اشتباه درک کرده اند. به نظر من این کار کاملا راحت و شهودی است و این واقعیت که کنترل ها بسته به فوکوس پنجره به صورت پویا تغییر می کنند ، آن را بسیار متنوع می کند. همانطور که گفته شد ، شکایت اصلی من قرار دادن آن است. من همیشه احساس می کردم که صفحه گرافیکی بهتر از صفحه کلید بهتر در زیر مانیتور مناسب است. به نظر می رسد که اپل موافق است.

ماه گذشته ، مینگ-چی کو ، تحلیلگر مشهور اپل پیش بینی کرد که با شروع مدل های 2021 ، MacBook Pro ویژگی مورد انتقاد Touch Bar را از دست خواهد داد. گزارش شده است که اپل از املاک و مستغلات داخلی اضافی برای افزودن درگاه های بیشتر استفاده خواهد کرد. اما به نظر می رسد كه كوپرتینو ممكن است كاملاً Touch Bar را رها نكند.

اپل با بیش از 70 حق اختراع ثبت شده به تازگی توسط اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) به اپل اعطا شده است. در میان این دو پیکربندی (ثبت اختراع شماره 10،921،854) نوار لمسی MacBook Pro که ممکن است مهندسان در نظر داشته باشند وجود داشت. دو طراحی جدید نوار لمسی را نزدیک صفحه به صفحه کلید قرار می دهد. حالت اول (شکل 6) تقریباً در همان وضعیت (شاید کمی بالاتر) همانطور که در مدلهای فعلی Touch Bar وجود دارد را نشان می دهد. با این حال ، این یک نمایشگر دوم را در مکانی قابل مشاهده دقیق زیر صفحه اضافه می کند.

https://techbord.com حق ثبت اختراع اخیر نشان می دهد که اپل ممکن است نوار لمسی را لغو نکند

امکان دوم (شکل 7) از یک درب باز طراحی شده استفاده می کند که قسمت زاویه دار آن نزدیک لولا است. این پیکربندی Touch Bar را به دور از دسترس صفحه کلید قرار می دهد و در عین حال باعث دیده شدن بیشتر آن می شود. با این حال ، این طراحی عجیب و غریب همچنین مشخص می کند که چگونه درب MacBook با صفحه کلید برابر می شود. صرف نظر از این ، هر یک از این ایده ها شکایت اصلی من در مورد Touch Bar را کاهش می دهد. اگر کوپرتینو برای افزودن یک HDMI و حداقل یک درگاه USB-A مناسب بداند ، من حتی بیشتر خوشحال می شوم.

مثل همیشه ، حق ثبت اختراع هرگز تضمین کننده ویژگی های آینده نیست. ممکن است اپل فقط بخواهد از خود در برابر رقبا که ایده بهتری برای فناوری خود ارائه می دهند ، محافظت کند. به عنوان یک قاعده کلی ، من تمایل دارم اعتبار پیش بینی های کو در مورد دستگاه های آینده اپل را بیش از حق ثبت اختراع اپل ارائه دهم.

اعتبار تصویر: نوه دنسمور

حق ثبت اختراع اخیر نشان می دهد که اپل ممکن است نوار لمسی را لغو کند
apple/حق-ثبت-اختراع-اخیر-نشان-می-دهد-که-اپل-ممکن-است-نوار-لمسی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.