خبر

 • تک بورد - حرکت اپل با رشد در همه گروه ها ادامه دارد ، توجه به موارد بعدی معطوف می شود

  حرکت اپل با رشد در همه گروه ها ادامه دارد ، توجه به موارد بعدی معطوف می شود
  17 روز و 3 ساعت قبل

  تجزیه و تحلیل: اپل تنها در فروش آیفون قابل توجه 47.9 میلیارد دلار درآمد داشت که این رقم در مقایسه با 29 میلیارد دلار در سال بود. در واقع ، تمام دسته های محصول درآمد بیشتری نسبت به یک سال زودتر کسب کردند. در پشت آیفون ، iMac از 5.4 میلیارد دلار در سال گذشته با 9.1 میلیارد دلار بزرگترین درآمد کسب شده بود.

  اپل در سه ماهه دوم مالی خود که به 27 مارس 2021 ختم می شود ، گزارش درآمد 89.6 میلیارد دلاری را اعلام کرد که 54 درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل است. سود هر سهم کسر از 1.64 دلار در مدت مشابه سال قبل 1.40 دلار بود.

  "این سه ماه هم نمایانگر راه های ماندگاری است که محصولات ما به کاربران ما در برآوردن این لحظه از زندگی خود کمک کرده اند و هم خوش بینی را نشان می دهد. به نظر می رسد مصرف کنندگان روزهای بهتری را برای همه ما احساس می کنند. "، مدیر عامل شرکت اپل ، تیم کوک گفت.

   https://techbord.com شتاب اپل با رشد در همه گروه ها ادامه دارد ، توجه به موارد بعدی

  سر و صدا از اوایل سال جاری نشان می دهد آیفون 12 مینی فروش چندانی ندارد ، اما از آنجا که اپل در گزارش های درآمد خود فروش مدل های منفرد را خراب نمی کند ، تأیید یا رد آن با هر سطح اطمینان دشوار است. به طور کلی این دسته همچنان تحت تأثیر قرار می گیرند ، و با توجه به اینکه اپل اخیراً راه جدیدی را اعلام کرده است ، به نظر می رسد حرکت در سمت شرکت باشد.

  هیجان انگیزترین محصولات اپل برای سال 2021 احتمالاً هنوز هم بیا. گذشته از تازه سازی معمول آیفون در پاییز ، انتظار می رود که اپل در آینده ای نه چندان دور از هدست های AR / VR خود رونمایی کند.

  اعتبار تصویر ThewayIsee

خبرهای دیگر از اپل