خبر

 • تک بورد - حداکثر 32 هسته: اپل با سیلیکون نسل بعدی خود اینتل را شکار می کند

  حداکثر 32 هسته: اپل با سیلیکون نسل بعدی خود اینتل را شکار می کند
  چند ثانیه قبل

  رو به جلو: اولین موج مکینتاش که توسط سیلیکون سفارشی اپل تأمین می شود اوایل سال جاری آغاز به کار کرد و اکنون در حال ارسال است. با این حال کوپرتینو آرامش خود را حفظ نمی کند زیرا مهندسان تیتان فناوری در حال کار بر روی چندین جانشین برای M1 SoC جدید از جمله یک تراشه با 32 هسته با کارایی بالا هستند.

  منابع آگاه به این موضوع به بلومبرگ گفتند که اگر تراشه ها انتظارات اپل را برآورده کنند ، بدون شک از عملکرد ارائه شده توسط تراشه های اینتل که آخرین دستگاه ها را تأمین می کنند ، پیشی می گیرند.

  اولین دسته از تراشه های M1 راه خود را پیدا کردند. به MacBook Air ، Mac mini و سطح ابتدایی MacBook Pro وارد شوید. گفته می شود که اپل قصد دارد نسخه های به روز شده MacBook Pro و همچنین iMac های سطح بالا و پیشرفته را به صورت صنوبر تهیه کند. مردم گفتند که ایستگاه های کاری جدید Mac Pro نیز در تاریخ دیگری عرضه می شوند.

  هنگامی که اپل اولین برنامه خود را برای انتقال به سیلیکون سفارشی در ماه ژوئن در WWDC اعلام کرد ، این شرکت گفت که تکمیل این کار حدود دو سال طول می کشد. انتقال.

  https://techbord.com حداکثر 32 هسته: اپل با نسل بعدی خود اینتل را هدف قرار می دهد سیلیکون

  برخی س questionال کردند که آیا اپل با رفتن به سیستم سیلیکون خودش حرکت درستی انجام می دهد یا خیر. گرچه برای مدتی طولانی پاسخ قطعی به این سeryال نخواهیم داشت ، اما تاکنون امیدوارکننده به نظر می رسند.

  اولین پیشنهادات مجهز به M1 با عملکرد و بهره وری انرژی خود ، بازرسان اولیه را تحت تأثیر قرار داد. این اقدام همچنین می تواند در دراز مدت موجب صرفه جویی زیادی در هزینه های اپل شود و علاوه بر این به شرکت در تمایز خود از دیگر سازندگان رایانه و آزاد کردن آن از نقشه راه اینتل کمک کند.

  اعتبار مستند: Girts Ragelis

خبرهای دیگر از اپل